2726
عنوان

شما اگه جای من بودید چی کار میکردید

216 بازدید | 24 پست

من یکی رو شش سال دوست داشتم بخاطر من از اتریش اومد ایران اقامتش خراب شد حقوقش شش تومنه و خونه اجاره داره من 40 سالمه اون 46 سال البته خونه داره گفت میفروشم میام اون منطقه ای که گفتی بشینیم اخلاقش متوسط ولی دوستم داره .وهردومون یکسری کاراراو برای هم انجام دادیم رابطه ج با هم نداشتیم توی این شش سال اصلا.پدرم میگه هم سطح تو نیست من فوقم اون دیپلم ما وضعمون خوبه اون پایین .....خلاصه مشاورم گفت ازدواج ریسکی هست من یک خواهر ناهنجار رفتاری دارم یک برادر که باخانواده خوبی وصلت نکرده خودم 400 تومن زمین دارم میخواستم از ایران برم چون نامزدیم بهم خورد واگر پدرم فوت کنه نمیدونم چی کار کنم حقوق کمی از بازنشستگی بابام به من میرسه و حق ارث دخترم کمه دیگه پدرم سه روز پیش با وجود اینکه با ازدواج برادرم صدرصد کخالف بود وایشون خودش این کاروکرد .سه روز پیش به من گفت زمینتو بفروش با زمین دادش بزرگت من یک خونه بخرم واسه دادش کوچیکت بره زندگی کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی عصبانی شدم ازخونه زدم بیرون رفتم سمت ترمینال برم شهر نامزدم داداش بزرگم اومد دنبالم با بابام دعوا کرد به نامزد سابقم زنگ زدم سه ماه تمام کرده بودیم خیلی ناراحت بود پژمرده شده گفت بازم میام بابابت حرف میزنم تصمیم گرفتم با همین ازدواج کنم دوسش داشتم وپدرم نادانسته همه جیو داره به ضررم تمام میکنه

الان برا ازدواج دودلی یا فروش زمین

من به نامزدم زنگ زدم گفت باز میام با پدرت حرف میزنم گفت دیونگی نکن بزنی بیرون از خونتون آیا من حق دارم از دست بابام ناراحت باشم داداشم به بابام گفت به این چیه پول زمینشو بده به تو

چرا تو زمینتو بفروشی برا داداشت؟ خودش کار کنه بخره یا بابات کمکش کنه

عزیزم دلم میخواد بمیرم باور کنید اگه مرگ وخودکشی بد نبود انجام میدادم 6 سال از زندگیم منو نامزدم هی به بابام اصرار کردیم هی میگه نه .حالا من هیچ آینده ی ندارم میخوام مهاجرت کنم پولمم میخواد بگیره من قبول نکردم گفتم یکبار دیگه پسره بیاد بگی نه بی رضایت شما ازدواج میکنم تمام به نظرم توی این خونه من مریض تر میشم حالم بد شده

مگه ديوانه اي كه زمينت رو بفروشي بدي داداش كوچيكه ت . يعني اگه اين حماقتو كني لايق هر بدبختي كه بعدا سرت بياد هستي . به خدا قسم برادر ديدم كه خواهر خودشو با دو تا نوزاد دوقلو تو زمستون از خونه انداخته بيرون . روزگار بده . به پدرت هم اعتماد نكن . 

چرا بابات نامزدیتو بهم زد؟ 

میگه بهت نمیآد ازدواجت غلطه بری برمیکردی پیره دنیاش با تو فرق داره من دوسش دارم 6 سال هر روز وشب باهاش حرف زدم اونم منو دوست داره

مگه ديوانه اي كه زمينت رو بفروشي بدي داداش كوچيكه ت . يعني اگه اين حماقتو كني لايق هر بدبختي كه بعدا ...

داداشم داداش بزرگم که پولدارم شده اومد به بابام گفت به دختر چه مربوطه داداش کوچیکوونو حمایت کنه داداش بزرگم گفت من انقدر بهش پارسال دادم سرش کلاه گذاشتن دیگه کمک نمیکنم .

عزیزم دلم میخواد بمیرم باور کنید اگه مرگ وخودکشی بد نبود انجام میدادم 6 سال از زندگیم منو نامزدم هی ...

اگه سند زمین به نام خودته کاری نمیتونه بکنه بابات

🍁دنیا نیرزد به آن که پریشان کنی دلی را🍁
2706