2703
2553
عنوان

خاطره ی سم😐💔

163 بازدید | 6 پست

قبلا ها تو محله ی ما وقتی روضه ی زنانه برگزار میشد یکی از خانوما که خیلی ادعای دین داری داشت شروع میکرد راجع به احکام روابط زناشویی حرف زدن اونم با لحن ‌شوخی و خنده دار 

قیافه ی خانومای میان سال و سیده که تو اون جمع بودن:  

قیافه ی دخترای جوون:  

چن بارم بهش تذکر داده بودن گوش نمیکرد و ناراحت میشد

فک کن شب ضربت خوردن حضرت علی صداشو بلند کرده بود و راجع به این مسائل حرف میزد اونم با چه ادبیاتی!!!

خیلی اعتماد به نفس و رو داشت خداییش  

گفتم یه خاطره ی سم اول صبحی تعریف کرده باشم  

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
مرسی 😂❤

قابلی نداشت😁🙏

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار رفته بودم دندون پزشکی دندونمو عصب کشی کردم 

و کلی بیحسی به فکم زده بودن هیچی عاقا تو راه داشتم برمیگشتم

هنوز بی حس بود و کلی آب دهن داشتم چندشم میشد قورت بدم😂🤦‍♀️

بعد به پسره دنبالم راه افتاده بود و هی متلک میگفت 

عاقا چشمتون روز بد نبینه برگشتم سمتش عصبی هوا هم گرررم

دهن باز کردم کلی اب دهن و آتوآشغال بیرون ریخت منم دیگه نبستم همون جوری داشتم فوش میدادم ولی خودمم نفهمیدم چی میگم‌چون بی حس بود

عبسی اچال  ژر چی میسنی

یه همچین چیزای گفتم

پسره بدبخت کپ کرد فک کرد س ساعته داره دنبال یه معلول را میره 😂😂🤦‍♀️

هیچ دیگه یه دفه غیب شد😂🥴

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
2720
یه بار رفته بودم دندون پزشکی دندونمو عصب کشی کردم  و کلی بیحسی به فکم زده بودن هیچی عاقا تو ...

😐انصافا این مسائل فقط باید تو جلساتی باشه که موضوعش زناشویی هست جا رو اشتباه گرفته😑

ما تو جلسه خونگیمون فقط درباره محرم‌ و ...مبگن 

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..