2726
عنوان

خیلی پشیمونم که بچه دار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 40 پست
اصلا منظکرم نوزاد نیست منظورم رابطه ی بدم با شوهرمه

من سیوپنجم چون شش ساله عقدو عروسی کردیم از لحاظ مالی و روحی واقعا امادگی بچه داری ندارم ب حرف هیچکسم گوش نمیکنم

چشمان تو آفریقاست.. 

اسیمنم با شوهرم خوب میستم بزار بچت از یک سال ۷ ماه بهبعد شیرین میشه میمیری براش شوهرتم  بهتر میشه ذوق نشون میده .حرف مردم ول کن من اولی اوردم شوهرم با من بد کرد ۱۸ هفته با قرص به زور سقط کرد چون دختر بود به اصراد مانانم اوردم و مامانم به شوهرمم گفت باید بیاری نتیجش شد اون و دریچه قلب گشاد و ترکیدن آپاندیس دومی بخاطر اعسردگیم آوردم بد گذشت برام ولی یک سال ۷ ماه دیگه راحت شدم.میدونم‌پشیمونی ولی بشین دنیاتو بریز به پا بچت کار یاد بگیر مستقل بشو تهش زندگیتو راحت سوا کن همسرتم زبون بگیر برات بیمه زنان حانه دار بریزه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش مشکلت سردر گمی بین دو رنگ لباس بود انوخت کمکت میکردم ولی تو این جور مشکلات ادم میمونه چی بگه کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
2728
وای چطور میتونی باوجودیه نعمت الهی کوچولو فکراین چیزاباشی

بعضی وقتا ادم درمونده میشه من هر روز میبینم مادرم سر چیزای تکراری با بابام دعوا داره حتی منی که۱۷ سالمه میفهمم نباید اون کار و کرد چمیدونم یه چیزای ساده ولی تو مغز بابام فرو نمیره مشاوره نرفتن ولی بعضی مواقع ادما عوض نمیشن هرچقدم سعی کنی تهش ناسازگارید مگه طرف و ببری یه مشاوره ای چیزی از نو بکوبی بسازی 

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607
اسیمنم با شوهرم خوب میستم بزار بچت از یک سال ۷ ماه بهبعد شیرین میشه میمیری براش شوهرتم  بهتر می ...

بچه مو دوست دارم‌

ولی خیانته تو زندگیه که رابطتت با شوهرت بده و از اون زندگی ناراصی هستی بچه بیاری 

که دقیقا منم این کار رو کردم

همینه دیگه وقتی اجازه میدین بقیه براتون تصمیم بگیرن  ازین بهتر نمیشه 

دوما الانم ک بی فکر بچه آوردی چطوری دلت میاد بگی نمیخامش بعضیاتون چطور مادرایی هستین آخه نگین قضاوت چون قضاوت نیست اون داره تو حق بچش بی رحمی میکنه ک میگه پشیمونم از بدنیا آوردنش 

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜
چه کاری؟  نمی تونم درستش کنم

نمیدونم مشکلاتتونو حداقل کمترش کنین به خاطر بچه هم که شده باید تلاش کنین با همسرت صحبت کن اگه لازمه از کسی که قبولش دارین کمک بگیر 

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!
بعضی وقتا ادم درمونده میشه من هر روز میبینم مادرم سر چیزای تکراری با بابام دعوا داره حتی منی که۱۷ سا ...

انشالله درست میشه به مامانت بگوگذشته هاگذشته محبت کنه به خودش برسه بابات خودش خجالت میکشه

همینه دیگه وقتی اجازه میدین بقیه براتون تصمیم بگیرن  ازین بهتر نمیشه  دوما الانم ک بی فکر ...

من از بچه م بدم نمیاد دوستش دارم ولی تو زندگی اوردمش که رابطم با شوهرم خیلی بده 

و خودم از این زندگی راضی نیستم 

به این خاطر میگم اشتباه کردم 

اگه بچه نبود جدا میشدم

من از بچه م بدم نمیاد دوستش دارم ولی تو زندگی اوردمش که رابطم با شوهرم خیلی بده  و خودم از این ...

بی توجه ب شوهرت ب خودت و زندگیتو بچت برس خیلی مادرا اینکارو کردن

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜
انشالله درست میشه به مامانت بگوگذشته هاگذشته محبت کنه به خودش برسه بابات خودش خجالت میکشه

هیچی براش نمیخره که بخواد به خودش برسه الانم دیگه دل مرده شده قبلنم که اینجور نبود همین بودن تهشم زن و شوهر باهم کنار میان ولی قدیمیا عجب صبری دارن من اگه جای مادرم بودم الان یک میلیون بار طلاق گرفته بودم

البته مامانم هم خودش عادتش داده که الان براش خرج نمیکنه خودشم ناراحت نیس زیاد چی بگم

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607

عزیزم فکر کردن به گذشته فقط لذت حال و ازت میگیره .تو حال زندگی کن با کوچولویی که خدا داده بهت .دیگه چیزیه که شده .شوهرتم هرچقدر که بد باشه و نچسب باید قبول کنی پدره بچته ...به جای سرزنش کردن خودت که چرا با این اوضاع بچه آوردی انقدر رو خودت کار کن که این فکرا ازت دور بشه .بعدشم یادت نره شوهرت انتخابی بوده که کردی پس به انتخابت احترام بزار 

2706