1874
2106
عنوان

خیلی پشیمونم که بچه دار شدم

635 بازدید | 40 پست

من ۳ ساله عروسی کردم تو سن ۳۰ سالگی 

اصلا رابطم با شوهرم خوب نیست یه بچه ۱۰ ماهه دارم همه گفتن سنت زیاده بچه دار شو 

الان خیلی پشیمونم خیلییییی

دوست دارم برگردم به عقب 

نمیدونم چیکار کنم 

امان از دست این همه های مثلا دلسوز 

دختر خوب عقل خ‌ودت کجا بود وقتی با شوهرت اوکی نیستی بچه اوردی چکار؟ بچه هستا یه انسان یه ادم 

الانم کاریه که شده سعی کن زندگیتو بسازی به خاطر همون بچه دربرابرش مسولی 

در عجیم با اینکه واضح و مشخص تو امضام نوشتم ریپلای نکنید باز یه عده سمج به زور ریپلای میکنن تهشم دعوا و عقده ای بازی  راه میندازن!!بیماری مگه !به چه زبونی بگم ریپلای نکنید ! حرفای من به تو چه !!!!! سرت به کار خودت باشه  چشاتو وا کن خوب بخون اینو …… درست بخون اینو 👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿برای تو نوشتم 👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻 بفهم ،درک کن …..من برای تبادل نظر با استارترتاپیک کامنت میزارم نه افراد متفرقه،نظر هر کسی برا خودش باشه نیاز به تحمیل نیست،جز استارتر تاپیک کسی بنده رو ریپلای نکنه..صبحتم فقط با استارتره …فقط…فقط…استارتر نهههههههه شما !!!!دوستان عزیز و باشعور و فهمم  استثنا هستن 😘  ورود به تاپیک های نتردام برای افراد با فهم و‌درک آزاد  است🤓😝چقدر بیکار تو سایت زیاد شده که حتی برای امضای آدم تاپیک میزنن🤣🤣🤣🤣خدا شفاتون بده

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
سنم کم نبوده ولی وقتی از زندگیم راضی نبودم 

میشه یکم بگی زندگیت چجوریه چرا تا حالا طلاق نگرفته بودی اگه بچه ی طرف و هم پشیمونی از داشتنش البته زد برداشت نشه عزیزم ولی خب ناراحتی که الان پدر بچه تع

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اگه امضامو میبینی لطفا برام دعا کن انشالله گره های زندگیت باز بشه 💜💜خدایا مرسی که هرچی من بدم تو خوبیاتو باز بهم نشون میدی💞
2050
2087
اصلا منظکرم نوزاد نیست منظورم رابطه ی بدم با شوهرمه

من سیوپنجم چون شش ساله عقدو عروسی کردیم از لحاظ مالی و روحی واقعا امادگی بچه داری ندارم ب حرف هیچکسم گوش نمیکنم

همسایه ی من با این همه کوه با این همه آفتاب چرا پشتت گرم نمیشود.. 

اسیمنم با شوهرم خوب میستم بزار بچت از یک سال ۷ ماه بهبعد شیرین میشه میمیری براش شوهرتم  بهتر میشه ذوق نشون میده .حرف مردم ول کن من اولی اوردم شوهرم با من بد کرد ۱۸ هفته با قرص به زور سقط کرد چون دختر بود به اصراد مانانم اوردم و مامانم به شوهرمم گفت باید بیاری نتیجش شد اون و دریچه قلب گشاد و ترکیدن آپاندیس دومی بخاطر اعسردگیم آوردم بد گذشت برام ولی یک سال ۷ ماه دیگه راحت شدم.میدونم‌پشیمونی ولی بشین دنیاتو بریز به پا بچت کار یاد بگیر مستقل بشو تهش زندگیتو راحت سوا کن همسرتم زبون بگیر برات بیمه زنان حانه دار بریزه

میشه صلوات بفرستید شوهرم باهام خوب بشه
وای چطور میتونی باوجودیه نعمت الهی کوچولو فکراین چیزاباشی

بعضی وقتا ادم درمونده میشه من هر روز میبینم مادرم سر چیزای تکراری با بابام دعوا داره حتی منی که۱۷ سالمه میفهمم نباید اون کار و کرد چمیدونم یه چیزای ساده ولی تو مغز بابام فرو نمیره مشاوره نرفتن ولی بعضی مواقع ادما عوض نمیشن هرچقدم سعی کنی تهش ناسازگارید مگه طرف و ببری یه مشاوره ای چیزی از نو بکوبی بسازی 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اگه امضامو میبینی لطفا برام دعا کن انشالله گره های زندگیت باز بشه 💜💜خدایا مرسی که هرچی من بدم تو خوبیاتو باز بهم نشون میدی💞
2051