1874
2106
عنوان

عشق +ازدواج +بچه میخوااااااام......

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 47 پست
خوب عزیزم حداقل دوست عموت بیاد جلو یه چند وقت باهم اشنابشید نمیشه که روحرف زنعمو جواب رد بدی

خب مستقیم به عموم گفته 

به خانواده من که چیزی نگفته 

عموم از همون اول گفته شما بهم نمیخورید

ان شاءالله خدا یه خوبش سر راهت قرار بده .

آقا جان بسه انتظار   منتظران ظهور التماس دعا❤ ‏وَ لا تُعَنِّنی بِطَلَبِ مالَمْ تُقَدِّرْ لی فیهِ رِزْقاً«خدای خوبم در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ای، خسته‌ام مکن...»

چند وقته بخاطر کرونا دندانپزشکی نرفتی؟ با خیال راحت به کلینیک دندانپزشکی کاخ مراجعه کن 

چون اونجا هر 1 دقیقه هوای کل محیط تصفیه میشه. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

خب مستقیم به عموم گفته  به خانواده من که چیزی نگفته  عموم از همون اول گفته شما بهم نمیخو ...

😐😐نمیدونم اخه ازکجا فهمیده بهم نمیخورد البته تقصیر پسره هم هست میتوتست به خانواده خودت بگه ولی حالا به عموت گفته توام بگو اجازه بدید خودم تصمیم بگیریم که بهم میخوریم یا نه

2149
خب مستقیم به عموم گفته  به خانواده من که چیزی نگفته  عموم از همون اول گفته شما بهم نمیخو ...

حتما عموت بهتر میشناستش

چرا به دید مثبت در نظر نمیگیری

چرا باید فکر منفی کنی

به خدا بسپار

بگو خدایا اگر صلاحه خودت ردیف کن

کادر درمانم  شغلم رو نگم بهتره

من متولد هفتاد هستم

و یه پسر سه ساله دارم

حسودیم میشه بدوستم ک مجرده و کارمنده نمیدونم شاید اونم دلش بخاد ازدواج کنه

اما من پشیمونم ک انقد طود خودمو تو دردشر بچا انداختم

قک میکتم اون داره حال میکنه

😐😐نمیدونم اخه ازکجا فهمیده بهم نمیخورد البته تقصیر پسره هم هست میتوتست به خانواده خودت بگه ولی حال ...

از همین ناراحتم چرا پسره مستقیم نگفته به خانوادم 

یا حداقل توی اینستا به خودم بگه 

من با دیپلم اینا مشکلی ندارم اتفاقا شغلش آزاده خیلی درآمد بالایی داره خانواده اش خیلی پولدارن 

2050
حتما عموت بهتر میشناستش چرا به دید مثبت در نظر نمیگیری چرا باید فکر منفی کنی به خدا بسپار بگو خد ...

آخه سه سال پیش عموم به مادرم گفت 

منم اون موقع توی یه شرایطی بودم گفتم نمی‌خوام ازدواج کنم 

نگووو پسره سه ساله داره به عموم میگه الان مجدد گفته عموم گفته نه 

از همین ناراحتم چرا پسره مستقیم نگفته به خانوادم  یا حداقل توی اینستا به خودم بگه  من با ...

دقیقا شغلای ازاد خیلی درامد بالای دارن ولی اگرهم که نشد ناراحت نشو عزیزم ایشالا که موقعیت های بهتری برات جور میشه و خوشبخت بشی😘

2087
آخه سه سال پیش عموم به مادرم گفت  منم اون موقع توی یه شرایطی بودم گفتم نمی‌خوام ازدواج کنم&nbs ...

چی بگم

شما این اقاراکامل میشناسی

الان از کجا فهمیدی به عموت پیشنهاد داده خود عموت بهت گفت

ببین به مامانت بگو با عموت صحبت کنه چه اشکال داره امر خیره .درباره پسره صحبت کنه

به عموت بگو تو دخالت نکن 😁 بذار بیاد مامان بابام صلاح دونستن ردش میکنن 

« هوشم ببر زمانی تا کی غم زمانه »
2148