2410
2553

پسره من جدیدنا هر چی بهش میگم میگه برو بابا شبیه لات و لوتا میگه ..چهار وخورده ای سالشه ..دیشب موقع خواب گفتم مامانم پتو بزار روپاهات سردت نشه میگه برو بابا دهنشم کج میکنه یکی از چشماشم کوچیک میشه ..یا میگه دهنمو سرویس کردی از باباش یاد گرفته 🙁..گاهی میگه بزار من ارامش داشته باشم که این جمله رو از خودم یاد گرفته 🙁مادرشوهرم به شوخی به پسرم میگه ای پدر سوخته پسرم میگه مادرجونو دوست ندارم همش به من میگه پدر سوخته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

الکی بگو زبونت اوف میشه حرف بد بزنی ازاین مثالا بزن...ترک میکنه.بچه من تا دوراز جونت دل پیچه چیزی بگیره میگم دیدی مامانی حرف بد زدی...طفلی ترک میکنه

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
2714

[QUOTE=208967640]الکی بگو زبونت اوف میشه حرف بد بزنی ازاین مثالا بزن...ترک میکنه.بچه من تا دوراز جونت دل پیچه چیزی بگ ...[/QUینجوری خوب نیست بگی چون همش استرس میگیره همش نگرانه خدایی نکرده مریض بشه 

یه بار خیلی‌ بی معنی به خواهرزاده م گفتم کله کدو

حالا دوسه ماهه منو خاله کله کدو صدا می‌کنه 🙄

سه سالشه.

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
خب خودتون رعایت کنید دیگه بچه از شما یاد میگیره همون لحضه براش با آرامش توضیح بده که این حرف اشتباه& ...

باز حرفی ک از من یاد گرفتع بد نیست ..تقصیر باباشه میگه دهنمو سرویس کردین همیشه به شوخی میگه اونم یاد گرفته ..خیلی بابد مراقب حزفامون باشیم 🤕🤐🤐🤐

دخترم دو سال و نیمشه میخواد بگه نه میگه نو مانکی یعنی نه میمون  از برنامه کودک یاد گرفته،سوپرایز هم مدام میگه ،ببخشید ببخشید ،سلام خوبی سلامتی و...رو مدام میگه

دنیام دخترم
دخترم دو سال و نیمشه میخواد بگه نه میگه نو مانکی یعنی نه میمون    از برنامه کودک یاد گرفته ...

آه خدای بزرگ رو هم هی تکرار. میکنه،و یه چیز دیگه یاد گرفته میگه خدایا ممنون حلی رو به مامان و بابا دادی ،  حلی اسم خودشه اسمش حلماست

دنیام دخترم
2706