2733
2734
عنوان

صبح اولین روز پاییزی تون بخیر

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 66 پست
سلامه یک دختره پاییزیه مهر ماهی تقدیم بر شما عاشق ماه مهرم چون واقعا اسم ماهش رو خصوصیات اخلاقی اکث ...

زنده باشید، درود بر شما مهرماهی گرامی 

انتخاب با توست، ميتواني بگوئي: صبح به خير خدا جان،.. یا بگوئي : خدا به خير کنه ، صبح شده ..( کاربر آقا )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلامممم صبح همگیتون بخیر و شادی ایشالله روز خوبی داشتا باشین🤩🤩🤩❤

درود بر شما دوست گرامی همچنین 

انتخاب با توست، ميتواني بگوئي: صبح به خير خدا جان،.. یا بگوئي : خدا به خير کنه ، صبح شده ..( کاربر آقا )

گوش کن! صدای نفس‌های پاییز را می‌شنوی؟

و این زیباترین فصل خدا می‌آید

هرکجا هستی غم و اندوهت را

به برگ‌ریزان درختان آویزان کن

چرا که چند روز دیگر می‌ریزند و می‌روند

دوست داشتن نم نم باران است

کم کم می‌آید و به درازا می‌کشد

هوای باران کرده دلم .

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند، سطر اول همیشه این است : « خدا همیشه با ماست »پس بخوانش با لبخند...
2738
از الان تا آذر ماه تولدم مبارک😍😍😂😂😂😂😂😂😂😂

درود بر شما، مبارک باد، انشالله همیشه تندرست و سلامت باشید 

گوش کن! صدای نفس‌های پاییز را می‌شنوی؟ و این زیباترین فصل خدا می‌آید هرکجا هستی غم و اندوهت را به ...

درود بر شما دوست گرامی 

من همچنین شما این فصل پاییز و پاییز های دیگر براتون سر شار از شانس نشاط و آرامش باشه براتون

زنده باشید دوست گرامی 

سلام. بر شما هموطنان عزیز  وتشکر از تاپیک عالیتون  حس خوبی بهم داد

زنده باشید، درود بر شما دوست گرامی 

2706