2157
2106
عنوان

صبح اولین روز پاییزی تون بخیر

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 66 پست

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

سلام صبح همگی بخیر🍁🍂 برا من ک بد شروع شد ایشالا ک تا اخر اینجوری نباشه 😐💔

انشالله همیشه تندرست و سلامت باشید، خیره باشه 

انتخاب با توست، ميتواني بگوئي: صبح به خير خدا جان،.. یا بگوئي : خدا به خير کنه ، صبح شده ..( کاربر آقا )
2149
انشالله همیشه تندرست و سلامت باشید، خیره باشه 

ایشالا

بهم بگین پری 🤗🧚🏼‍♀️                                               اما در اصل اسم اصلیم ساراس 😁💃🏼                        اینو بیشتر دوس دارم حالا هر کدوم از نظر شما قشنگ ترع ولی فقط پری باشع😌😂🌱.                             فقط ی چی دیع حالا ک اومدی و خوندی امضامو دعا میکنی امسال رو با نتایج عالی سر کنم 🥺؟                             
ممنون🙏 صبح همگی بخیر انشاالله  منو دعا کنید لطفا ⚘

محتاجیم به دعا، انشالله عاقبت بخیر شید و به آرزوهاتون برسید

انتخاب با توست، ميتواني بگوئي: صبح به خير خدا جان،.. یا بگوئي : خدا به خير کنه ، صبح شده ..( کاربر آقا )
2050
چرا بد شروع شد؟

نمدونم انگار کسی ک هیچ موقع بلاکم نکرده بود و جرات نمکرد بلاکم کردع 

حالا باید از ی شماره دیع امتحان کنم اگر کردع باشه هیچ موقع باهاش ادامع نمیدم

بهم بگین پری 🤗🧚🏼‍♀️                                               اما در اصل اسم اصلیم ساراس 😁💃🏼                        اینو بیشتر دوس دارم حالا هر کدوم از نظر شما قشنگ ترع ولی فقط پری باشع😌😂🌱.                             فقط ی چی دیع حالا ک اومدی و خوندی امضامو دعا میکنی امسال رو با نتایج عالی سر کنم 🥺؟                             
سلام صبح شما هم بخیر 🌼🌼 ببخشید میشه بپرسم آیا کسی میدونه چطوری میتونیم تاپیکامونو حذف کنیم؟

زنده باشید دوست گرامی، متاسفانه بنده اطلاعاتی ندارم 

2143
سلام صبح همگی ب خیرررررررر و شادی💥❤ ایشالا امروز بشه بهترین روز  زندگی هممون و بهترینا برامو ...

انشالله، درود بر شما دوست گرامی 

1718