2737
2734
عنوان

دوست پسرم میخواد ببینتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه توی اخبار ندیدی چند هفته پیش،که دوتا پسر بودن با یه دختر به بهونه دوستی و ازدواج میرفتن بیرون،بعد توی ابمیوه که از سوپرمارکت میخریدن دارو میریختن و به دختره تجاوز میکردن. دختره طفلکی میگفت چون توی ماشین بودیم و توی شهر اعتماد کردم گفتم نمیتونه برام خطری داشته باشه.فکرکنم ده تا بودن دخترا که گول خورده بودن. یکی شون میگفت نمیدونم توی بیهوشی چه بلایی بسرم اورده بود که تا مدت ها بدنم کبود بود و درد داشتم.سرچ کن ببین

چه رابطه ای اخه؟مگه میشه

اره عزیزم چرا نشه...ب راحتی

بعدم با این ماسک زدن ها دیگه کسی کسیا نمی شناسه ب نظرم تو ظهر برو کافه خلوت تره ولی بیرون شهر نرو باهاش ک اینجوری دستش کامل باز میشه 

🚫درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫
2731

اصلا نرو 

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
دقیقا... شک نکن میخواد رابطه داشته باشه باهات! اگه برات مهم نیس برو

کاش بیشتر آدما قبل از اینکه به غرایز خودشون فک کنن به احساسات دوطرف توجه کنن و طف رو برای خودش برای چیزی که هست بخوان نه اینکه اونو برای رابطه ... بپذیرن که رابطه ها باید با رضایت دوطرف باشه نه اینکه یه طرفه باشه اونم با سوء استفاده از احساس طرف مقابل

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
کاش بیشتر آدما قبل از اینکه به غرایز خودشون فک کنن به احساسات دوطرف توجه کنن و طف رو برای خودش برای ...

آقایی؟؟؟

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
آقایی؟؟؟

آره ... اصن در قسمت امضا و اونم در ابتدای اون نوشتم ... از این جهت که سو تفاهم ایجاد نکنه برای کسی

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
2738
مختصر ومفید😁🤣

...ولی یه واقعیت تلخ ... تلخ برای کسیکه به رابطه فک نمیکنه اما در شرایط اون قرارمیگیره و ناخودآگاه براش اتفاق میافته اما بعد پشیمون میشه و .... ولی برای کسیکه خودشم میخواد فرق میکنه 

والا ببینن هم نمیشناسن، همه با عینک دودی ماسک، من خواهرمم نمیشناسم دیگه

من جای اسی استرس گرفتم حس خوبی به دوستش ندارم

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

من تو زمان جاهلیت همچین وقتا با ماشین خودم میرفتم🤦‍♀️ چون امکانات دفاعی تو ماشینم کامل بود بعدم من دفاع شخصیم فول بود ولی در مورد شما مطمعنم نباید بری

🚫درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫
2706