2157
2106

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

قطع به یقین نهههه عمرا 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اگه امضامو میبینی لطفا برام دعا کن انشالله گره های زندگیت باز بشه 💜💜خدایا مرسی که هرچی من بدم تو خوبیاتو باز بهم نشون میدی💞
2149
همش حس اینکه خیانت میکنه پیدا میکنی ؟

نمیدونم ولی فکر میکنم ادمیه ک دنبال لاس زدنه حتی اگه خیانت نکنه البته بستگی داره این ارتباط تا چه حد صمیمیه ولی خب معمولا خیلی صمیمیه دیگه

مگه خلم با احساساتم بی ارزشه بریزم پای همچین ادمی ؟

در عجیم با اینکه واضح و مشخص تو امضام نوشتم ریپلای نکنید باز یه عده سمج به زور ریپلای میکنن تهشم دعوا و عقده ای بازی  راه میندازن!!بیماری مگه !به چه زبونی بگم ریپلای نکنید ! حرفای من به تو چه !!!!! سرت به کار خودت باشه  چشاتو وا کن خوب بخون اینو …… درست بخون اینو 👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿برای تو نوشتم 👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻 بفهم ،درک کن …..من برای تبادل نظر با استارترتاپیک کامنت میزارم نه افراد متفرقه،نظر هر کسی برا خودش باشه نیاز به تحمیل نیست،جز استارتر تاپیک کسی بنده رو ریپلای نکنه..صبحتم فقط با استارتره …فقط…فقط…استارتر نهههههههه شما !!!!دوستان عزیز و باشعور و فهمم  استثنا هستن 😘  ورود به تاپیک های نتردام برای افراد با فهم و‌درک آزاد  است🤓😝چقدر بیکار تو سایت زیاد شده که حتی برای امضای آدم تاپیک میزنن🤣🤣🤣🤣خدا شفاتون بده
چزا ؟

دوست اجتماعی و فلان همش دردسره طرف دوست همجنس خودش و بعد ازدواج قیدشو باید بزنه دیگه نمیشه بره تو جمع دوستاش و مجردی و دلخوشی و فلان بعد چ برسه به دوستی که دختر باشه اگه روز درمیون اومد خونتون با شوهرت بگو بخند کرد و عشوه زیرخاکی ریخت هیچی نمیتونی بگی چون قبولش کردی

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اگه امضامو میبینی لطفا برام دعا کن انشالله گره های زندگیت باز بشه 💜💜خدایا مرسی که هرچی من بدم تو خوبیاتو باز بهم نشون میدی💞
2050
همش حس اینکه خیانت میکنه پیدا میکنی ؟

همچین ادمی دیگه عادت داره به این مدل زندگی ومنعی برای این کارش نمیبینه .وهردختری رو برای ی مدت فقط ارتباط میگیره ومیره سراغ بعدی حتی شما دوست عزیز

ابدا. اگه یه سری منو نخورن باید بگم که بنظرم اصلا دوستی معمولی بین دو جنس مرد و زن  وجود نداره. خدا بنده شو که خودش خلق کرده میشناسه که میگه از هم فاصله بگیرن دیگه‌ . وگرنه میگفت باهم دوست معمولی باشین.

2143