2410
2553

من پرنده ام مرده شوهرم خونمونو عوض کرد ک یادش نیوفتم ی زنه اومده میگه من شوهرم واسه جنینم ک مرده این کارا رو نمیکنه من نگاه من تعجب و..

بعد گفتم چرامسخره میکنی و با جنین مقایسه میکنی هرکدوم ی بحث جداس!کلی گرزه کردم ک احساساتم مسخره کرد از اخرم منو نفرین کرد ک عین خودش بشم خدا ازت نگذره! ک اگ درک نداری از حیوان دوستی بیخودکردی پیام گذاشتی واسم 

من حالم خیییلی داغونه بعد میاین نفرین ومسخره میکنید یامقایسه باشرایط خودتون

ارزو کرد ک منم مثه اون بشم😭😭😭😭جنینم بمیره!!!

صلوات  بفرطت بخوابکاش همه  ی مشکلات اینجوری بود

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
وا😐😐😐چه بی ادب💔 بعضیا واقعا درک ندارن حرف دهنشونو نمیفهمن

من بهم برخورد ب من چ خب جنینت سقط شده ک میای باشرایط من مقایسه میکنی اخه! من اصن از جنبن حرف زدم اخه

اگ پرنده داشت میومد میگفت و همدردی میکرد 

چندسال پرنده رو داشتی؟ میخوام بدونم تو چه مدت این همه وابستش شدی. منم زود وابسته میشم به حیوانات  بخاطر وابستگی و اینکه ترسوام نمیخرم 😐 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
بخدا منم پرندمو عین بچم دوس داشتم جلوم جون داد میاد ی جوریی حرف میزنه ک منم بچم سقط بشه و.. عقده ای ...

منم چندسال قبل پرندها رو بردم تو حیاط ک هوایی بخورن قناری بودن صب بود،یاذم رفت ظهر رفتم سروقتشون تا آفتاب مستقیم خورده چندتا کرده بود هنوز ک هنوز یادم میافته ناراحت میشم و حس گناه دارم اصلا دلم نمی‌خواد دیگه پرنده بیارم

خدایا شکرت  
بخدا منم پرندمو عین بچم دوس داشتم جلوم جون داد میاد ی جوریی حرف میزنه ک منم بچم سقط بشه و.. عقده ای ...

اگه من جاش بودم شاید آرزو میکردم و دعا میکردم هیچکس مثل من نشه تعجب میکنم بقیه چطور میتونن سنگ دل بشن ...!

ولش کن قضاوت نمیکنم ...

3662 من ... ‌ ساخت آینده ای زیبا به روش خودم به دلخواه خودم من میتونم به اندازه ی تمام نتونستن ها و نشدن ها میتونم و میشه من باور دارم که موفقم همیشه خوشحالم من معتقدم که همه چی دست منه و من به بهترین ها دست پیدا میکنم روز به روز و من محبوب ترین و خوشکل ترین دختر در سطح و حد خودم هستم یعنی ( برای خودم برای دنیام خوشکلم ) همه ی ما خوشکل هستیم و وقتی معتقد باشی و باور داشته باشی هیچ چیزی نمیتونه جلوی راهت رو بگیره من هم معتقدم هم باور دارم پس من انسان مفید و خوبی برای دنیام خواهم بود هرچیزی ممکنه منو از روی تاپیک ها قضاوت نکن از روی حرف های خودم قضاوت نکن از روی تعریفات قضاوت نکن اگه میخوای قضاوت کنی اول بجای من توی وضعیت من با همین سن و مشخصات من زندگی کن 🤚🏻💖تو نمیتونی هویت منو بشناسی چون من اونطور که دلم میخواد هستم شاید جلوی تو یه آدم دیگه باشه ولی درونم یه چیز دیگه و یه جور دیگه باشم هرکسی با خودش راحت تره درون آدما رو هیچکس بجز خودشون نمیتونه ببینه و درون خیلی مهمه منو از درون حس کن از درون قضاوت کن و از درون درک کن دلم میخواد با اینکه خیلی ظلم وجود داره بتونم خوب بمونم و هیچ چیزی منو تغییر نده من راه درست رو انتخاب کردم راهی که شرمنده ی خودم نشم ممکنه تاپیک هایی بزنم که واقعیت نداره و فقط خیالی و تصور من هستن ولی تصور هم یجور واقعیته پس تو نمیتونی بفهمی تاپیک های من واقعیه یا نه چون شاید دارم در رویا زندگی میکنم حتی شاید خودم نمیفهمم که واقعیت کدومه فکر نکن منو میشناسی چون من اسم های مستعار استفاده میکنم و اسم هایی که در خیالاتم هستن اسم های مورد علاقم رو می خوانید و از تاپیک هام شاهد خواهید بود‌... من از متفاوت بودن خوشم میاد خاص میشی تک میشی و باعث تعجب همه خواهی بود معمولا به کارهایی که میکنم میگن عجیب! البته دوستام میگن😂
2706