2410
2553

یه سلامم محضره امامای عزیزمون 😘😘😘

بعد روبه قبله
السلام علیک یارسول الله 😍😍
السلام علیک یا علی بن ابیطالب 😊
السلام علیک یابنت رسول الله 😘
السلام علیک یاحسن بن علی 🤗
السلام علیک یا حسین بن علی ☺
السلام علیک یا علی بن الحسین 💖
السلام علیک یا محمد بن علی😁
السلام علیک یا جعفر بن محمد 🌹
السلام‌ علیک یا موسی بن جعفر 😘
السلام علیک یا علی بن موسی🌹
السلام علیک یا محمد بن علی 💖
السلام علیک یا علی بن محمد 😘
السلام علیک یا حسن بن علی 💜
السلام علیک یا صاحب الزمان 😍

الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم 🥰استغفرالله ربی و اتوب الیه 😍شکرالله 🥰سبحان الله والحمدلله ولااله الاالله والله اکبر💖❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

و منی که بر خلاف بقیه صبح ها تازه میخوام بخوابم...😶😂

😂😂😜واسه سلامتیت خیلی بده عزیزم سعی کن کمکم به خاطره خودت خوابتوتنظیم کنی

الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم 🥰استغفرالله ربی و اتوب الیه 😍شکرالله 🥰سبحان الله والحمدلله ولااله الاالله والله اکبر💖❤❤
2720
سلام به خدای مهربونم اماچه روزه تازه ای هواکرونایییه،☹️

ان شاءالله درست میشه عزیزم 😘😘

سلام خدایا ، شکرت بابت همه چی 💚

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

سلام خدای من و دوستای گلم التماس دعا  شدییید داررم خداجان نزار ابروی همسرم بره به ابروی مادرم زهرا نززززار

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
2714
سلام خدای من و دوستای گلم التماس دعا  شدییید داررم خداجان نزار ابروی همسرم بره به ابروی مادرم ز ...