2137
2106
عنوان

حصلم....😐

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 176 پست

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
2050
چه پروف زیبایعی    

👌✌😂

همیشه که ورق بر نمیگرده بعضی وقتا کتاب بسته میشواقعا ممنونم که آپشنی به عنوان خواب وجود داره. چشاتو میبندی. نه میبینی. نه میشنوی. نه حرف میزنی. راحت😍 کلی پول میدید برا لیزر؟🙄🧐تاپیکای اینجارو بخونید مو براتون باقی نمی ماند😂😂✂️🪒🪒🪒 👌ازدواج تاج افتخار نیست👑😉اما داشتن یه نفر که عاشقت باشه دلیل  خوشبختیه🤴👸 🙃بیاید برای هم ارزو های قشنگ کنیم ،مثلا من دعا میکنم تو خوشبخت و عاقبت به خیر بشی 👸تو هم برا من همین دعا رو بکن😘من خودمم یه آدمه فوق العاده خاص👸 من از مشکلات نمی ترسم  چون خدا  رو دارم 💪راستی من دنشجوی روانشناسی ام 🧠🩺اگه خاستی مشکلتو بگو شاید بتونم کمکت کنم 😍من یه دی ماهی هستم خوش پوش،جاه طلب ،یکم لجبازخدا همون‌ لحظه‌ای‌ کنارته‌ که‌ میگی:وای‌ شانس‌ آوردما😍خدا‌ جایی‌ و‌ زمانی‌ دستتو‌ میگیره‌ که که‌ تو‌ به‌ محال‌ بودنش‌ فکر‌ میکردی!چرا عاشق خدا نباشم وقتی بهم میگه تو ریحانه خلقت منی 👸😍   کانال احاطه توی تلگرام پر از متنای قشنگهاز یه جایی به بعد حالت نه خوبه نه بد.از خودت میپرسی میتونی ادامه بدی؟ جواب میدی نه و ادامه میدی
2143
2051