2733
2734
عنوان

بنظرتون ازدواج کردن تو این دوره زمونه عاقلانست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1513 بازدید | 156 پست
تجربه کردم که میدونم چی هستن همه چی برای خودشون ازاده ولی بیچاره زنو قشنگ پدرشو درمیارن حالا من مث ...

دقیقا باهاتون موافقم گلم ، حالا فرقی نداره تو چه رده سنی هستن ،باورکنید مردای فقیر از پولداراشم بدترن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا باهاتون موافقم گلم ، حالا فرقی نداره تو چه رده سنی هستن ،باورکنید مردای فقیر از پولداراشم بدتر ...

اره

اونام که عقده توجه و دیده شدن دارن

خیلی شرایط بدیه

تجربه کردم که میدونم چی هستن همه چی برای خودشون ازاده ولی بیچاره زنو قشنگ پدرشو درمیارن حالا من مث ...

تو همه کشورها زن و مرد حقوق برابر دارن.اینجا دست وپای زنارو بستن.من که اگه بفهمم خیانت کرده به روش نمیارم فقط مدرک جمع میکنم بعد کارش و میسازم 

تو هم با ایرانی ازدواج نکن بخوای نخوای تو مغزشون هست

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.
2731
والا نیاز که دارم کلا ادم با احساسیم ولی خسته شدم دیگه، این ۵سال قشنگ فرسودم کرد. اره خوشبختانه مس ...

اخ دقیقا موافقم. اون خوبا مثل پزشکا اهل زن و زندگی نیستن. بقیشونم بدرد نمیخورن. ولی اگه تازه از یع رابطه عاطفی اومدی بیرون فعلا سمت رابطه جدید نرو چون از سر تنهاییه. ممکنه انتخاب غلط کنی. به خودت فرصت بده ازدواج نکردن بهتر از یه ازدواج بده

تو همه کشورها زن و مرد حقوق برابر دارن.اینجا دست وپای زنارو بستن.من که اگه بفهمم خیانت کرده به روش ن ...

بنظرم یچیز ذاتیه تو مردا

ایرانیم که دیگه نگم برات

2738
اره اونام که عقده توجه و دیده شدن دارن خیلی شرایط بدیه

بخدا ،میدونی تنوع طلب شدن یه جور شدن ،من با یکی دوساله دوستم‌تازه خیلی ازش سرم ، از ۵متری افتاده لگنشو کمرشو ودستوکتف همه شکسته ازش دور بودم نتونستم برم زنگ زدم کارمندش جویای حالش بشم ببینم ازعمل اومده یانه بودکه اومد بهم خبردادند به هوشه گفتم گوشیوببرین باهاش بحرفم پیش همه نه سلام نه علیک سرم داد کشید که چرا زنگ زدی به اینا دیگه به ما نزنگ خیلیم خوبم بدون خداحافظی قطع کرد حالامن بخاطراون آقا طوری گریه میکردم اشکام زیر چونم بودن ،دنیا مهربونی وخوبی کردم ،بعد رفتن اون خانومه زنگ زده میگه من منظوری نداشتم و.....ببین عزیزم همشون خیانتکار فرصت طلب بی چشم ورودروغگو شدن فقط فکرخودشونن بعد مثل دستمال کاغذی پرتت میکنن دور

تو همه کشورها زن و مرد حقوق برابر دارن.اینجا دست وپای زنارو بستن.من که اگه بفهمم خیانت کرده به روش ن ...

مرد غیر ایرانی از کجاش بیاره😶 فعلا که نداریم. مهاجرتم واسه خیلیا بهترین گزینه نیست یا توانشو ندارن

ولی خدایی من رابطه پیکه و شکیرا رو تحسین میکنم. هر چی و هر حسی هست واقعیه نه از سر اجبار 

پول چه ها که نمیکنه

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.
مرد غیر ایرانی از کجاش بیاره😶 فعلا که نداریم. مهاجرتم واسه خیلیا بهترین گزینه نیست یا توانشو ندارن

خدا قسمت کنه

2706