2157
2106

حالا مسایل اقتصادی به کنار

اصلا مردا قابل اعتماد نیستن احساس میکنم

فقط تو روزای خوبت باهاتن بعدش عوض میشن کم کم

یا من اشتباه میکنم؟

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
اشتباهه محضه

اخه ازدواجم نکنی نمیشه

من الان شرایطم خیلی خوبه کاملا مستقلم

ولی سنم داره میره بالا از یطرف میگم دیر میشه از طرف دیگه میگم اونایی که ازدواج کردن چی شدن

2050

نه

مردا احمق و عوضین

البته کلا من مردو موجود قابل اعتمادی نمیدونم و از مرحله دوس پسر جلوتر نمیرم

دانشجوی مکانیک😎/هم درس خونم،هم رتبه کنکورم سه رقمی بوده،پس اگه ریپتون میزنم یا جایی صحبت می کنم نه بیکارم نه علاف،این که میام سایت یه وقتا فقط به خاطر بی حوصلگیه،فقطم تاپیکای سوالای پزشکی میام یا مسائل حقوقی زنان/میدونم جمله های جالبی نبود ولی بعد از بحث با یه سری افراد اینا رو تصمیم گرفتم بنویسم😃/ریپلایم می کنی ادب داشته باش،همچین آدم مودبی نیستم😀/پروژه های دانشجویی مرتبط با گرایش جامدات اگه کمک خواستین بگین✋
2143
بله اون خوبهاشونم با چهارتا بدهاش یه جا بشینن یاد میگیرن مثل یه میوه پوسیده که بزاری تو سبد میوه ها ...

دقیقا

واقعا موندم چیکار کنم

اصلا مرد خوب نمیبینم یا شرایط ازدواج ندارن یا شرایطشو دارن

مشکل اخلاقی دارن

اخه ازدواجم نکنی نمیشه من الان شرایطم خیلی خوبه کاملا مستقلم ولی سنم داره میره بالا از یطرف میگم د ...

بنظرم تا تهش پیشرفت کنی و مستقل باشی خیلی بهتره تا با ی نفر وارد زندگی شی سوهان روحت بشه یا خیانت کنه یا بیخود و بی جهت رنگ عوض کنه یا بچه ننه باشه و حرف بقیه رو زندگیتون تاثیر بزاره یا هزارتا چیز دیگه ک داریم میبینیم تو جامعه و اطرافمون 

از دهان افتاده ی ما نوششان 😏
اخه ازدواجم نکنی نمیشه من الان شرایطم خیلی خوبه کاملا مستقلم ولی سنم داره میره بالا از یطرف میگم د ...

بابا بی خیال من مامانم ۳۵سالش بود ازدواج کرد 

اگه خدا به خواد میشه 😂 البته مامانم ام ماما بود نیاز به ازدواج نداشت 

1718