2726
عنوان

دندان درد بارداری

104 بازدید | 14 پست

سلام خانوما من ی دندونم عصب کشی نیاز داره خودمم ۲۰ هفتمه بنظرتون برم دندانپزشکی مشکل داره؟ امونمو بریده بخدا...خودمم خیلی میترسم

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره

پاشو یکم چای غلیظ ابلیمو ونمک روقاطی کن غرغره کن الان آروم میشی

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودم هفته ۳۵کشیدم دندونمو 

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟
پاشو یکم چای غلیظ ابلیمو ونمک روقاطی کن غرغره کن الان آروم میشی

خونه بابامم خجالت میکشم سر و صدا کنم اب نمک قرقره کردم خوب نشد الان میخک گذاشتم همیشع خوب میکردا اینبار فایده نداره باز

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
خونه بابامم خجالت میکشم سر و صدا کنم اب نمک قرقره کردم خوب نشد الان میخک گذاشتم همیشع خوب میکردا این ...

اینی ک گفتم سریععععع آرومت میکنه اگه گوش بدی

خونه بابامم خجالت میکشم سر و صدا کنم اب نمک قرقره کردم خوب نشد الان میخک گذاشتم همیشع خوب میکردا این ...

میخک رو به چه شکلی میذاری تو دهنت؟

من مسئول حرفی هستم که می زنم  اما مسئول برداشت شما از حرفم نیستم...!
و اینکه معمولا چقدر طول میکشه خوب کنه؟

من یدونه میخکو میکوبم ی قطره اب میزنم عین خمیر میشه میذارمش رو دندونم

تازگیا اینم کشف کردم ک خوبه خاستی امتحان کن

ی سبر رو پوست بکن نصف کن نصف ها ریز تر نکن

اینو بذار تو گوش اون سمتی ک دندون درد داری 

خیلی زود خوب میکنه

من دیروز رفتم دکتر گف تو سه ماه اول ن سه ماه دوم میشه سه ماه سوم نه...گف اون سه ماه دوم هم عصب کشی و پرکردن و عکس گرفتن برا جنین خطرناکع فقط داروهایی ک ارومش کنه میدم

خوشبختی یعنی داشتن همسر سید و دختر سادات😍💚💚
من دیروز رفتم دکتر گف تو سه ماه اول ن سه ماه دوم میشه سه ماه سوم نه...گف اون سه ماه دوم هم عصب کشی و ...

اره منم اون موقع ک رفتم فک کنم ۵ ماهم بود 

دکتر قبول نکرد گفت برو درمون خونگی بکن

الان ۷ ماهمه

هنوزم گاهی درد داره

بازم درمون خونگی میکنم

اره منم اون موقع ک رفتم فک کنم ۵ ماهم بود  دکتر قبول نکرد گفت برو درمون خونگی بکن الان ۷ ماهم ...

عی منم هفتع بعد میرم هفت ماه ک دکترم گف نمیخاد صبرکن😁بعدم من قبل بارداری درست کرده بودمش ولی دکتره عصب کشی نکرد فقط پرش کرد شوهرم میگف چ زود کارش تموم شده مبگفتم ن ...بعد فهمیدم حق باشوهرم بود عصب کشی نکردن

خوشبختی یعنی داشتن همسر سید و دختر سادات😍💚💚
2706