2737
2734
عنوان

گوشی دخترم اب شده رفته تو زمین

| مشاهده متن کامل بحث + 124264 بازدید | 1845 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهان من جاهایی که حتی درشو بازم نمیکردیمو گشتم حتی جانمازهارو دونه دونه گشتم چمدوناروهنرو باز کردم ا ...

یه دوستمون گفتن کنار بالشتي مبل رو نگاه کنید درست می گن خیلی موقع میفته اونجا. یا اصلا زیر بالشتک مبل. یه باری هم من تبلت رو گذاشته بودم روی صندلی ماشین و خیلی مدت دنبالش گشتیم رنگ قاب تبلت شبیه رنگ صندلی ماشین بود نمی دیدیمش!

2731

عزیزم کاش به یکی بگی بیادخونتوبگرده من همیشه وقتی چیزی روگم‌میکنم‌کل خونه‌روهم بگردم هم پیداش نمیکنم ولی مامانم میادزیریه دقیقه پیداش میکنه 😄😄میگه توچون‌ عجله میکنی نمیتونی پیداش کنی.

حتماتوهم اینکارروبکن نتیجه میگیری👍

اى كسانى كه ايمان آوردايد ديگرعمرابتوانيدبخوریدوبیاشامیدچه برسدبه این كه اسراف كنيد سوره روحانى ايه٩٩.   
2738

خواهر من این جور مواقع صلوات نذر می کنه . قشنگ پیدا میشه

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
ماشین نداریم فعلا

عزیزم چند سال پیش گوشیه شوهرم سایلنت بود خواب بوده دخترم ۲ سالش بود زیپ بالش رو وا کرده بود انداخته بود توی بالش. تو بگو ما همه جا رو زیررو کردیم اخرم به شمارش زنگ زدم دیدم نور گوشی از تو بالش مشخصه .دیگه میدونستسم دخترم اونجا قایم میکنه کلیدارو گوشیا رو

بیخیال اونا به اوناچه، خودشون تاحالا چیزی گم نکردن من همشون میدونن چون گفتم شماهم بگردید خونتونو، ش ...

اخه مادرشوهرم راضی نبود طلا بخریم میگفت باید نقره بخرید کلا با من لجه نمیذاره طلا داشته باشم جنگ میکنه منم اعصاب جنگ ندارم اینم بهونه میشه براشون تا عمر دارم تیکه میندازن

لطفا درخواست دوستی ندید
2706