2726
عنوان

گوشی دخترم اب شده رفته تو زمین

| مشاهده متن کامل بحث + 124171 بازدید | 1845 پست

شوهرم پول زیادی گم کرده بود همه جا رو گشتیم س روز کامل 

آخرش گفتیم حتما از جیبش افتاده 

دوستم هر روز میگفت روسری گره بزن من میگفتم خرافاته 

دیگ روز چهارم داشتم با دوستم تلفنی حرف میزدم هی اصرار کرد ک همین الان گره بزن منم رفتم گره زدم

باورت نمیشه ب نیم ساعت نکشید شوهرم زنگ زد گفت پول پیدا شد

تو ماشین افتاده بود ما کل ماشین رو گشته بودیم هر روزم باهاش میرفت سر کار ولی پیداش نمیکردیم 

بعد شوهرم میاد از ماشین پیاده بشه میبینه یک پاکت سفید کنار.صندلی جلو افتاده میبینخ پولا اونجاس

من اصلا باورم نمیشد ولی بعد اون گره روسری رو همیشه انجام میدم چیزی اگ گم کنم 

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البومـ عروسی منمـ گم شد دوبارم بعد اون اثاث کشی کردیم ولی پیدا نشد ک نشد

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
شوهرم پول زیادی گم کرده بود همه جا رو گشتیم س روز کامل  آخرش گفتیم حتما از جیبش افتاده  ...

بعد اینک پیدا میشه   بازش میکنی گره رو ؟؟

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2728
تگت کردم یه تایپک،برو بخون یجورایی شبیه اعتقادات ما هستش جالبه

منم تگ میکنی مرسی 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

یبار ناخونگیر اوردم ناخنای پسرمو بگیرم خوابوندم گذاشتم رو تابش یدفعه گم شد همه جارو گشتم اخه جایی هم نرفته بودم نشسته بودم یجا گفتم شاید چشام نمیبینه دستمو ب حالت دایره وار کشیدم رو فرش دیگ بی خیال شدم رفتم حموم برگشتم دیدم رو فرشه دقیقا جایی ک چندبار بادستم کشیدم روش و گشتمش  

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

اگرگوشی رو داخل کشومی گذاری کشورودربیارپشت کشورونگاه کن شایداونجاافتاده

یک خانمی هم توی یک تاپیکی گفت:

من وقتی چیزی رو گم میکنم ،نمیدونم تفسیرش چیه ولی مامان بزرگم اینکارومیکرد ازش یاد گرفتم.گوشه روسریم رو گره میزنم،پنج صلوات به نیت حضرت ابراهیم میفرستم...میدونم خیلی عجیبه ولی  من نتیجه دیدم

سلام من یه چیزی ازاستادمون یاد گرفتم برای پیدا کردن گمشده است بهم پیام بدین براتون بفرستم من خودم رم ...

عزیزم منم پلاک وزنجیرم گم شده لطف میکنی به منم بگی

برای سلامتیه آقا امام زمان صلوات🌹❤
بعد اینک پیدا میشه   بازش میکنی گره رو ؟؟

بله عزیزم

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
گوشی بزرگه تو چاه جانمیشه. اره شاید خداعالمه.کجابگردم دنبالش

تو جیب لباساش

بگرد

ی بار گوشیم گم شد هرجابگی دنبالش گشتم آخر سر توجیب حوله پیداس کردم

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.

اگه دخترتون قایم نکرده باشه بخاطر تنفر از کلاس و مدرسه یا شکستنش 

جنا برداشتن  هروقت بیخیال گشتن بشی کلا یادت بره قضیه یهو میبینی جلو چشمته مثلا رو تخته یا فرش

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607
2706