2157
2106
عنوان

گوشی دخترم اب شده رفته تو زمین

117275 بازدید | 1805 پست

برا مدرسش گرفته بودیم سیمکارت نداشت ..

یه هفته همه جاهارو گشتیم پیدانشد 

چیکارکنیم 

نه کسی اومده و نه گوشیو بردیم بیرون.

راهکاری دارین بخدا خیلی فکرم مشغول شده

حتی تونمازم دارم دنبال گوشی میگردم با چشمام 

توش عکس داشتیم

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

چند سال پیش همچین اتفاقی برا یکی از افراد خانواده پدری من افتاد گوشی طرف با سیمکارت یهو غیب شد اخرشم فهمیدن یکی از دخترا چون دوس پسر داشته و محدود بوده و گوشی نداشته اون گوشیو دزدیده بوده😟😟😟😟

مگر میشود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد؟ خدای دانه های انار ✨🦋🦄
2050
چند سال پیش همچین اتفاقی برا یکی از افراد خانواده پدری من افتاد گوشی طرف با سیمکارت یهو غیب شد ...

ما که پسرمون کوچیکه دخترمونم هم کلاس دومه

دیگه فکری به دهنم نمیرسه 

کجا قایمش کردی?

تو چمدون قدیمی مامانم که تو پر عکسو ایناست همه جارو دیدن ولی اونجا هیچوقت نگشتن چون دیگ ازش استفاده نمیکنن

#Bugs_Bunny❤♬((کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده کارگاه بازی در نیارید با تشکر))
2143

صلوات بفرس بلند بلند بعد هدیه کن ب حضرت محمد ،  

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،
تو چمدون قدیمی مامانم که تو پر عکسو ایناست همه جارو دیدن ولی اونجا هیچوقت نگشتن چون دیگ ازش استفاده ...

اهان من جاهایی که حتی درشو بازم نمیکردیمو گشتم حتی جانمازهارو دونه دونه گشتم چمدوناروهنرو باز کردم اتاق بجه هارو کلا ریختیم بیردن از اول جیدیم و...

1718