2726
من خودم با افتخار ۳۲ سالمه ازدواج نکردم و پرستار هستم رو پای خودم هستم مستقل و تک دخترم هیچوقتم دوست ...

افرین مثل خودمی😁 با این تفاوت که ازت کوچیک ترم 

مشاور کنکورم .اگه مشکل مالی داری با هزینه کم مشاوره میدم(خودم دانش اموز دارم منتها این امکان رو برای این گذاشتم که مشکل مالی باعث نشه کسی نتونه پیشرفت کنه😊)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جالبن واقعا😂 شوهر کردن هم افتخار میدونن😂 اینکه پدر و مادر اینقدر بچه رو نخواد که سریع بچه رو از خ ...

توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2728
۲۰سالگی ازدواج کردم و کاملا راضی هستم. اما اصلا موافق این نیستم که بشه یه سن مشخصی رو برای ازدواج م ...

ازدواج زیر ۲۰ یا ۱۸ دیگه شرایط نمیخواد عزیزم کاملا اشتباهه

من یک enfp ام  کاربری چهارممه  زبان انگلیسی هر کسی سوال داشت بپرسه جواب میدم

دوستان

بلوغ زود رس هم دلیل داره اما راه حلش ازدواج یا دوستی نیست اینها دیگه به هنر پدر مادر در تربیت و هنر فرزند داری برمیگرده که نیاز بچه ها رو بفهمند بدونند کی و کجا چه رفتاری کنند بچه چقدر ازادی داشته باشه وگرنه که از سرباز کردن بچه راحت ترین کاره !

وقتی بدون مطالعه و خوندن منابع و کتب مربوط به فرزند داری و روانشناسی کودک وارد حیطه  و مسولیت مادری بشیم یه جاهایی که بچه به یه مادر یا پدر قدرتمند و اگاه و نیاز داره تا از چالشی که روبه روشه نجاتش پیدا کنه  نتیجه ش میشه  دوستی یا در حالت قانونیش ازدواج تو سن پایین 

ریپلای افراد فاقد اهمیت باز نمیشود☺️    از کوتهی ماست که دیوار بلند است
من که مثل امثال تو اینقدر حقیر نیستم که سریع شوهر کنم که😂 پدرو مادرم افتخار میکنن به داشتنم چون امث ...

توهین نکنید دفعه بعد تذکر نمیدم

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
خوشبخت باشید همیشه

ممنون🌺

بالاخره خدا بغلمو با دستاش پر کرد خدایا خیلی دوست دارم نذاشتی حسرت مادرشدن رو دلم بمونه 🥺❤                            امضای قبلیم:خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی🌙🥺؟                           🥀🥲              ما کوچیکا خدامون بزرگه.......🍂🌱                گاهی گمان نمیکنی ولی میشود🥰
مدرسه هم میرید؟

مدرسه الان تعطیله ولی مجازی آره 

بالاخره خدا بغلمو با دستاش پر کرد خدایا خیلی دوست دارم نذاشتی حسرت مادرشدن رو دلم بمونه 🥺❤                            امضای قبلیم:خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی🌙🥺؟                           🥀🥲              ما کوچیکا خدامون بزرگه.......🍂🌱                گاهی گمان نمیکنی ولی میشود🥰
توهین نکنید دفعه بعد تذکر نمیدم

خوبه یه نگاه کنید طرف چی گفته

توهین نبود شوهر کردن رو افتخار میدونست جوابشو شنید فهمید شوهر کردن افتخار نیست اونم تو سن کم😊

مشاور کنکورم .اگه مشکل مالی داری با هزینه کم مشاوره میدم(خودم دانش اموز دارم منتها این امکان رو برای این گذاشتم که مشکل مالی باعث نشه کسی نتونه پیشرفت کنه😊)
2706