2726
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1896910 بازدید | 158210 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2728
اونیکی هم همین چپشو بگیر بفرست مورفو ۳۹درصده

نمیدونم سر درد نمیارم،  تعداد و تحرکش برای پسر شدن؟ 

در تاریخ۱۴۰۱/۸/۱ دوقلو هامو از دست دادم میشه یه صلوات مهمونم کنی تا دوباره بیان تو دلم و سالم بدنیاشون بیارم
کیت چطوره؟

کیت تخمک گذاری از دارو خونه بخر از روز یازده دوازده پریودت هر روز یساعت مشخص با ادرار دومت بزن هر وقت ذو اوج بود یعنی تخمک گذاری ۲۴ الی ۳۶ ساعت دیگست

در تاریخ۱۴۰۱/۸/۱ دوقلو هامو از دست دادم میشه یه صلوات مهمونم کنی تا دوباره بیان تو دلم و سالم بدنیاشون بیارم
نمیدونم سر درد نمیارم،  تعداد و تحرکش برای پسر شدن؟

خب هست 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
کیت تخمک گذاری از دارو خونه بخر از روز یازده دوازده پریودت هر روز یساعت مشخص با ادرار دومت بزن هر وق ...

یه دونه دستگاهه؟ یا چند تا کیته؟ بعد از اون روز تا ۲۴ ساعت اقدام کنی پسر میشه؟

2706