2737
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898401 بازدید | 158253 پست
شوهرت خوب بهش گفته😅 دمش گرم👏🏼

حالا اقای همسر از این میترسه ک بلاهایی ک سرم اوردن من به بچمون بگم این باعث بشه ازشون بیزار بشه هی میگ مرضیه توروخدا بهش چیزی نگیا

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
خداراشکر 😂😂 من با همسر قهر بودم عصبی شدم حالا گفتمش تقصیر توعه استرسم دادی گفت منکه چیزی تو چشمت ...

از دست شماها🤣😂

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهومم راست میگی ولی ما عربیم و لین بحثا الویته من اول عروسم که بعد ۱ سال وهنوز حامله نشده و اون دختر ...

عربا رو میشناسم، باهاشون نشست و برخاست زیاد دارم😅

اگه واقعا لازمه برو دکتر... اصلا شاید مشکل از خودت نیست و شوهرت لازمه آزمایش بده...

چیزای مقوی بخور.. هرچند که میدونم ماشاالله عربا مُفَتَح خورن😋😋 ولی در کل توی پری تخمدانهات رو با روغن سیاهدانه ماساژ بده و گرم بگیر..ورزش و پیاده روی کن...

استرس هم نداشته باش... از کیت هم استفاده کن که توی بازه ی تخمکگذاریت اقدام کنی.. یا اینکه از بعد از پاکی یه شب درمیون اقدام کن...

اینا کمک میکنه به زودتر باردار شدن.. ولی در کل هر ماه ۲۵ درصد شانس بارداری هست و تا یکسال اقدام طبیعیه

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
حالا اقای همسر از این میترسه ک بلاهایی ک سرم اوردن من به بچمون بگم این باعث بشه ازشون بیزار بشه هی م ...

به كجاها فكر كرده همسرت😅

تا اون موقع همه چيز تغيير كرده

خدايا مرا در جستجوي آنچه برايم مقدور نكرده اي خسته نكن 💚
2731
حالا اقای همسر از این میترسه ک بلاهایی ک سرم اوردن من به بچمون بگم این باعث بشه ازشون بیزار بشه هی م ...

بگو بابات یه چیزی بزنه به نامم تا چیزی نگم بهش🤣🤣🤣

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
عربا رو میشناسم، باهاشون نشست و برخاست زیاد دارم😅 اگه واقعا لازمه برو دکتر... اصلا شاید مشکل از خو ...

مرسی عینی ( به فارسی یعنی مرسی چشم من)از استرسم کم کردی

خدایا بابت همه چی شکرت
به كجاها فكر كرده همسرت😅 تا اون موقع همه چيز تغيير كرده

میدونه منو خب میشناسه تا این حد هم میتونم پیش برم🤪

ببخشید اقدام اولتون چند ساعت با تخمک گذاری فاصله داشت

سلام عزیزم. نه، رژیم نداشتم 

کلا بنظرم هیچ روشی صددرصد نیست... 

خواهرم رژیم دختر داشت، بچه اش پسر شد... 

و برعکس... 

من بعد امپول ازادسازی ۱۶ و ۴٠ ساعت بعد اقدام داشتم. 

انشالله بزودی با جنسیت دلخواه نی نی دار بشین.

2738

در این حد عربی بلدم😄😄 

قربانت... ان شاالله که به زودی خدا بهتون گلهای زیبا و سالم و صالح و عاقبت بخیر ببخشه

عربا رو میشناسم، باهاشون نشست و برخاست زیاد دارم😅 اگه واقعا لازمه برو دکتر... اصلا شاید مشکل از خو ...

۰ج

خدایا بابت همه چی شکرت
بگو بابات یه چیزی بزنه به نامم تا چیزی نگم بهش🤣🤣🤣

خواهر جان دلت خوشه ها😂😂😂 تا بوده ریخته هرطور سمت دختراش

گاهی اوقات اشکالی نداره...  مثلا من به شخصه، همیشه اینجور فکر میکنم، همونطور که من دلم واسه خو ...

خب تو خونواده ما بهشون بی احترامی نمیشه واسه همین همراهیمون میکنن یک درصد از بی اخترامی های خانواده اونهارو خانواده ما بکنن یه نگاه چپم به خونه مادر پدرمون نمیندازن

چه کاریه تنها بره خانومشم تو مناسبتای مهم همراهی کنه

مرسی گلبی💋🥰

اها یه چیز دیگه... فولیک اسید۱ هم بخور حتما... اگه مشکل تیرویید نداری، یدوفدلیک بخور...

خودت و شوهرت هم مولتی دیلی بخورید، یا مولتی پرناتال  یا وِل وومن خودت بخور و وِل مَن شوهرت بخوره...

اگه ویتامین دی پایینه، ماهی یکی قرص ویتامین دی ۵۰ هزار بخورید

2706