2726
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1897372 بازدید | 158222 پست
ممنونم جااانم 💕💕💕

سلام عزیزم تبریک میگم

انشالله قدمش پرخیر و برکت باشه. 

انشالله بسلامتی مرخص میشی. 

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم شکر خداااا،مرسی به یادمون بودی ای جان دلم🥺😍 خوبید؟ اون خطری که دکترت میگفت رفع شد ال ...

سلام گلم ..والا فعلا رحم دارم ولی تو اتاق عمل خیلی خون زدن بهم چون خیلی بد بود جفتم... حالا تو رحمم سوند گذاشته منتظرم دکتر بیاد ببینم چی میگه

2728
سلام صبحتون بخیر و پر برکت تبریک میگم به مرضیه جون انشاء الله به سلامت بغل بگیری نیتیتو نرگس جون ت ...

سلام عزیزم...مرسی عزیزم منم راضیم به رضای خدا...اولش ناراحت بودم خیلی ولی خداروشکر روزها میگذره و من بهتر میشم

فعلا سوند گذاشته تو رحمم تو اتاق عمل ک کلی خون بهم زدن..حالا ببینیم چطور پیش میره هی دارن ماساژ میدن ...

لیلی جان بهت تبریک میگم انشالله ک قدمش پر از خیر و برکت براتون باشه😍😍😍 حالا به حرف من رسیدی ک گفتم همه چیز برات خب پیش میره رحمتم سر جاش میمونه فقط خودتو الکی تو بارداری از استرس خفه کردی وزنشم گفتم خوبه تو میگفتی استرس پایین بودن دارم بیا با انگشت گلپسری قشنگ کرد تو چشمت گفت الکی حرص میخوردی و استرس داشتی 🤪🤪 انشالله از این به بد روزای خب و شیرینی پشت سر میذاری بدون ذره ای استرس به جبران اون ۹ ماه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
 سلام گلم ..والا فعلا رحم دارم ولی تو اتاق عمل خیلی خون زدن بهم چون خیلی بد بود جفتم... حالا تو ...

خداروشکر انشالله که از این به بعدشم مشکلی پیش نمیاد🤲

خدایا مراقب بچه‌ها و عزیزام باش،مرسی🤲🏻🤍💛❤💚🧡💙💜🤎
سلام عزیزان من زایمان کردم ساعت ۶ غروب تو اون لحظه فقط این تاپیک اومد تو ذهنم خدا میدونه چقدر برام ...

عزززززززیزم😍😍🥺🥺 خدا رو شکر . قدمش مبارک

خدا حفظتون.کنه برای هم😘💝💝

خدا هرگز دیر نمیکند🤗 انَ مع العُسرِ یسرا😍
2706