2737
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898654 بازدید | 158260 پست
ببخشید شما چندماه اقدام داشتین؟  منم تو فکرم برم عکس رنگی شوهرتون هم ازمایش داده؟

من ۵ماه اقدام بودم این ماه دیگه ۶ ماهه

بله ازمایش داد یه ذره سرعت اسپرمش کم بود دیلی بست و ویتامین ای خورد افاقه نکرد این ماه فرتیل اید دکار واسش نوشته بازم باید بره ازمایششو تکرار کنه حالا میگه ماه بعد میرم 

منم گفتم واسم عکس رنگی بنویسه ننوشت اگ این ماهم باردار نشدم میرم عکس رنگی دیگه

توی پریودی سونو داخلیم کرد گفت همچی خوبه 

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
ای جانم. خدا حافظ خودت و نی نی قشنگت باشه

قربونت عزیزم لطف داری

لینک اقدامی های اردیبهشت ۱۴۰۰😍😍😍میریم برا اقدام(اردیبهشت)👪من این ماه مامان میشم وبهترین کادوی تولدم رو از خدا هدیه میگیرم (خرداد)👶تولدم هم گذشت وبی بی منفی شد(تیر)😔یک مرداد هم برای بار سوم کرونا گرفتم و الان تصمیم گرفتم تا زمانی که واکسن کرونا نزدم اقدام رو کنسل کنم(مرداد)😷واکسیناسیون داره سرعت میگیره انشاءالله که نوبت من و همسرم میشه(شهریور) 💉دوز اول سینوفارم رو تزریق کردیم(۱مهر)🚫آخر مهر نوبت دوم واکسنم بود که مشکوک بودم و نزدم😓جان مادر امروز یه نفر بهم گفت خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده💔وقتشه که بیایی(۲آبان)💔امروز بی بی چکم یه هاله ضعیف انداخت خدایا واقعی باشه تا تولد همسرم سوپرایزش کنم،ساعت هشت شب بی بی چک زدم مثبت شد(۱۰آبان)😍امروز آزمایشم مثبت شد(۱۳آبان)👪الان سونو ان تی بودم چهره ی قشنگتو دیدم دردونه ی مامان(۱۳دی)👶عزیزدلم امروز دل نگرانت بودم رفتم سونو از حالت باخبربشم ولی گفتن خطر سقط هست گفتن دخملی قربونت بشم مطمئنم سالم میایی بغلم👧(۱۳بهمن)🎀امروز رفتم سونو وزنت کم بود اما من میدونم تو مثل همیشه دختر قوی هستی وکمتر از یکماه دیگه میای بغلمون(۱۲خرداد)😘دخترم قدم سرچشمامون گذاشت🎊(۱۴تیر) https://www.ninisite.com/discussion/topic/6147989/اقدامی-های-اردیبهشت۱۴۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من شوهرم دیروز امروز نداشت فردا میتونه آز بده ک تازه میشه ۳روز روزبعدشم شیفته متاسفانه پنج شنبه میشه ...

عزیزم من همسرم کلا ۳۶ ساعت ذخیره داشت

تو مرکز ناباروری گفت بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت سعی کن بیشتر نشه

جوابشم دقیق و خوب بود نشون دکتر که دادم

فکر کنم خوب باشه زمانش ب ای شما

من ماه پیش ۲۰ پریود لک دیدم من هیچ وقت حتی یه لکم ندیده بودم گفتم انشالله لانه گزینیه ولی متاسفانه پ ...

فداتشم ممنون عزیزم والا منم هرگز سابقه نداشت و اینکه این ماه که کلو و متفور خوردم بینهایت درد تخمک گذاری داشتم سه روز 

و ترشح کم 

به زور رفتم اقدام از بس درد داشتم 

توکل بخدا دیگه

تمام من ...تو   «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ»🌿  رَبِّ هَبْ لي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَميعُ الدُّعاءِ.🌷

دستور خاصی برا اقدام پسر فقط با کیت هست یا نه 

ممنون میشم راهنماییم کنید 

من سر بچه اولم ده دوازده چهارده و شانزده سیکل اقدام کردم پسرم شد اینو اصلا نمی‌دونم چطور برم اقدام بدون آزاد سازی

تمام من ...تو   «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ»🌿  رَبِّ هَبْ لي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَميعُ الدُّعاءِ.🌷
2738

وقت بخیر خانوما من دو ماه از سقطم گذشته و منتظر پرید دوم هستم وجلوگیری طبیعی داشتم اما نمیدونم چرا اکثر علائم بارداری رو که قبلا تجربه کردم رو دارم به نظرتون با جلوگیری طبیعی امکانش هست؟

چشم انتظار لطف خدا هستم
سلام خانما عمل سزارین چقدر روی چسبندگی لوله ها یا رحم تاثیر داره ؟

و یک سوال چسبندگی لوله چجوری معلوم میشه؟ 

اگر بود تو معاینه و یا سونو مشخص بود آیا ؟ 

از کجا بفهمیم چسبندگی داریم

و یک سوال چسبندگی لوله چجوری معلوم میشه؟  اگر بود تو معاینه و یا سونو مشخص بود آیا ؟  از ...

چسبندگی با عکس رنگی مشخص میشه با سونو و معاینه اصلا معلوم نیست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت خیلی بزرگی...... خدایا میدونی تنها امیدم خودتی
من ۵ماه اقدام بودم این ماه دیگه ۶ ماهه بله ازمایش داد یه ذره سرعت اسپرمش کم بود دیلی بست و ویتامین ...

شرایطتون شبیه منه 

منم این ماه نشه، ماه بعدی میرم عکس رنگی

نمیدونم چرا نمیشه، من موقع اقدام یکم استرس میگیرم. دست خودم نیست. شاید اون استرس نمیزاره که بشه...

نمیدونم چیکار کنم

شما هم بچه اولتونه؟

2706