2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898488 بازدید | 158256 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خبری ازت نیست دختر بیا بگو چ خبررررر از احوالت خوشحالمون کن❤️❤️

سلام فدات شم..شهرستانم ی چن روز دیگه میرم خونه خودمون،سرم شلوغه😁فعلن هیچی این ماه که تو استراحتم..وبعد پریودیمم نشده اقدام برم..امروز میخام برم عکس رنگی اگه خدا بخاد میخام برم خیالم راحت شه..

2731
دوستان لطف مکنید هر روز اعلام کنید که زیارت عاشورا باید به نیت چه کسی خونده بشه

روز عاشورا به اسم من بود 🥺

امروز هم به نام کاربر چغور

خدایا مراقب بچه‌ها و عزیزام باش،مرسی🤲🏻🤍💛❤💚🧡💙💜🤎
قبل عکس رنگی برای درد چه مسکنی بخورم..سری پیش که خیلی درد داشتم☹️ کسی هست راهنماییم کنه،

مفنامیک اسید و یه شیاف دیکلوفناک

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2738

ختم صلوات روز یازدهم محرم به نیت براورده شدن حاجت عزیزان

هرعزیزی مایل به شرکت هست بسم الله

۵۰۰صلوات فرستاده شد

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
نه دستیه  دعا کن بتونم بخرم  به من ۴تاش رو ازاد گفت۴۹۰

عزیزم چیکار کردی؟ خریدی داروها رو.من یه دونه آزاد سازی زدم.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
عزیزم آمپول اچ سی جی هم یه پودر داره هم آب؟ آب مقطر منظورم نیستا  خود انپول  شبیه نوروبیو ...

ببخشید دیر جواب میدم.

آره عزیزم اچ سی جی هم آب داره هم پودر.

ولی سینال اف ها فقط پودر بود. جدا براش اب مقطر گرفتم.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
ببخشید دکترتون متخصص بود یا ماما؟اگر ماما برام بنویسه بیمه میده یا باید متخصص باشه

نه دکتر من متخصص زنانه. نمی دونم برا ماما چجوری باشه.

ختم صلوات روز یازدهم محرم به نیت براورده شدن حاجت عزیزان هرعزیزی مایل به شرکت هست بسم الله ...

100 تا

خانم ها اینجا دور از جون کسی تجربه حاملگی خارج از رحم داشته؟ علائمش چیه؟

من الان روز 7 بعد آی یو آی هستم کمر درد خیییییلی شدید دارم.یه جوری که دیروز دولا مونده بودم کلا و می تونم بگم به گردنم هم میزد درد. چون ریسک خارج از رحم تو این روش زیاده منم بالای 35 سال هستم نگرانم.

البته تو نت نگاه کردم شانه درد رو نوشته بود نه کمردرد ولی بازم نگرانم.

2706