2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898871 بازدید | 158261 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام.خانوما من ۱۰/۲۲ ...۱۲ هفته و ۵ روز بود بچم .باید کی برم سونو گرافی؟ سوال دیگه این که باید حتما ...

عزیزم باید بری دکتر برات سونو ان تی بنویسه 

تا ۱۳_۱۴ هفته فرصت داری که بری 

بعدش عدد ها بالا پایین میشه اذیت میشی 

سلام عزیزم خوبی؟ در چ حالی؟ علائمات بیشتر شدن؟ من ک دیگ بیبی نزدم @دوران67    

سلام عزیزم قربونت 

وقت گرفتم برای دوشنبه برم پیش دکترم ببینم چی میگه اگه بگه لازمه دوباره ازمایش بدم 

علائمام همونه فقط دیشب سینه درد خیلی داشتم جوری که اخر سوتینمو دراوردم 

امروزم دردای پریودی دارم کمر درد و دل درد همش میگم الان پریود میشم 🙁

همه چیز خواست خداست ، و جز قدرت خدا نیرویی نیست 😍
2738
قبل موعد بیبی نزنید. منو دیدی که ماه پیش با کلی بیبی هاله دار با چهارروز تاخیر پری شدم. این ماهم ۶ ر ...

نه من نمیزنم اصن....اون‌ماهم یکم علایم داشتم شک‌کردم زدم دوروز موندع‌..من چون دخترمم بعد موعدم کاملن نشان رو این حساب نمیزنم....هانا ببین ازمایش هورمونی دادی ببینی پروژسترون اینا چطوره یا شیاف استفاده کنی... اگه امپول نمیرنی و دارو این هاله خب برای چیه....راستی هانا دکتر ابراهیم نیلی میدونی هنوزم کار میکنه یانه..خبر داری تو

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا

@marziye68    

عزیزم مرسی که هستی.❤❤❤

احتمالا ۱۹بهمن آمپول آزاد سازی بزنم.

به نظر شما اقدامم چطور باشه؟

اقدامی پسرم

خدایا حکمتتو شکر.به لطف و کرمت بچه سالم و صالح روزیمون کن.امیدم به اینه که داغ دلمو با دادن بچه سالم دیگه ای سرد کنی❤۲۵تیر۱۴۰۱.
خدایی من دلم‌بیشتر از خودم میخاد انشالله تو این‌ماه باردار بشی....دلم‌یه جورایی روشنه واست💚

ان شاالله هر دوتون این ماه باردار بشید 😍

همه چیز خواست خداست ، و جز قدرت خدا نیرویی نیست 😍
2706