2726
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1896910 بازدید | 158210 پست
خب ماهای پیشم همین دردارو داشتم پریود شدم دگ

حد نرمال باردار شدن ۶ ماه تا یک ساله.

خلاصه بگم یعنی تازه بعد ۶ ماه بدن ،به بارداری واکنش نشون میده

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
من بارداری اولم خیلی اذیت شدم. برای همین این بار همش می ترسیدم. هر بار پریود میشدم یهنفس راحت میکشید ...

ای جان منم دقیقا سر بارداری اولم البته نه دوران بارداری وقتی بچم به دنیا اومد خیلی عذاب کشیدم دیگه تصمیم داشتم هیچ وقت بچه دار نشم ولی الان واقعا دلم میخواد هم بخاطر خودم هم بچم که تنهاست ولی هشت ماهه اقدام کردمو نتیجه نداده 

همه چیز خواست خداست ، و جز قدرت خدا نیرویی نیست 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداکنه برا من روز عید به دنیا بیاد من دختر اولیم ۳۷ هفته و ۵ روز به دنیا اومد

من شوهرم ۱فروردینه اولش دوس داشتم فروردین بیاد ولی الن انقد که اذیت شدم دوس دارم به محض اینکه کامل شد بیاد😂بچع ها منم زیر ۳۸نیومدن 

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
منم این ماه برم؟

نه عزیزم. برای تو خیلی زوده.شما هم سنت کمه هم تا حالا زایمان و سقط نداشتی.

گرفتگی لوله برای اوناییه که یه بار زایمان یا سقط داشتن. 

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
2728
اره دقیقا کلا قبول داری دکترامونم پولکی ان اینا ک دیگه به قول شوهرم دوکون باز کرِن برا جیب مردم

واقعا راست میگه.

دیگه هیچی براشون مهم نیست،فقط و فقط پول

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
سلام‌ عزیزم ببین‌ علائم‌ بارداری‌ باپری‌ یکیه‌ با‌ این‌ چیزااسترس‌ نده‌ به‌ خودت‌ تازمانی‌ که‌ پری‌ ...

خب من که اصلا هیچ علائمی ندارم چی هر ماه این موقع علائم پری داشتم ولی اونم ندارم دیگه فقط از دیشب سردرد دارم 4 روز دیگه هم موعدمه

همه چیز خواست خداست ، و جز قدرت خدا نیرویی نیست 😍
اره‌ اخرسرم‌ بعدکلی‌ دردوکلی‌ دست‌ کاری‌ پرستاراگفتن‌ بچه‌ بریچه‌ نمیتونی‌ بروبادرداکناربیاچندتاحرکت ...

ای بابا چه استرسی کشیدی.

منم این ماه هم قرص خوردم هم امپول زدم ولی بدون سونو امپول زدم حالا همش میگم اصلا فایده داشته بدون سو ...

من روز نهم هستم. روز 11 میرم خود دکتر سونو کنه بعد آزاد سازی بده. منم می ترسم کیست شده باشه. آخه من بدون آمپول هم فولیکول داشتم. حالا هم بهم قرص داده هم آمپول. میگفت احتمالا فولی داری ولی الکی رشد می کنن و کیفیت ندارن و در واقع داخل نطفه نداره.فقط پوسته است. حالا اینا رو داده ببینم چی میشه.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
من شوهرم ۱فروردینه اولش دوس داشتم فروردین بیاد ولی الن انقد که اذیت شدم دوس دارم به محض اینکه کامل ش ...

منم شوهرم ۱ فروردینه.

یعنی امکان داره اینا هم به سن قبلیا به دنیا بیان؟

خداکنه برا من روز عید به دنیا بیاد من دختر اولیم ۳۷ هفته و ۵ روز به دنیا اومد

وای میشه 1/1/1401 عالیه

نه گلم من دقیقا همین علایمو داشتم ماه پیشو شدم...دلم میخاد شوهرمو بزنم که چرا این ماه نرفت آزمایش تم ...

عزیزم‌ غصه‌ نخور‌ امیدتوازدست‌ نده‌ اگرم‌ نشد‌ این‌ ماه‌ ماه‌ بعدقوی‌ تراقدام‌ کن‌ ولی‌ شوهرتوبفرس‌ آزمایش‌ که‌ ازش‌ مطمئن‌ بشی‌ چون‌ بارداری‌ قبلیت‌ نشد‌ 

مرداهمینن‌ منم‌ بعد۸ماه‌ تونستم‌ راضیش‌ کنم‌ به‌ ازمایش‌ انقده‌ غر‌ زدمن‌ نمیتونم‌ سخته‌ به‌ بدبختی  دومیل‌ شد  

وقتی‌ دادم‌ دست‌ زنه‌ نگاه‌ میکردتوظرف‌ نمونه‌ گفتم‌ الان‌ پیش‌ خودش‌ میگه‌ چقده‌ کمه‌ خبرنداشت‌ همینشم‌ به‌ بدبختی‌ جمع‌ کردیم

2706