2726
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1897401 بازدید | 158223 پست
یه سوال دیگه اونایی که جفتشون قدامی بود کی حرکت نی نی حس کردن؟

۲۰ هفته تااازه مثه حباب ترکیدن بود برای من... البته کمی هم چربی شکمی داشتم

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

شما حس می‌کنی؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بستگی داره یکی چاق و درشته دیر حس میکنه، یکی هم مثل من اولین ضربشو تو از ۱۲ هفته حس کردم، و تکوناش رو اول ۱۸ هفته که دیگه بعدش شدید شد،  جفتم هم قدامی بود، جاریم درشت بود از ۲۰ هفته حس کرد

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰

دخترا بیایید درباره قطره آهنی که به نی نیای قبلی دادید بگید، چی بدیم که سیاه نشه؟ شنیدم که قطره سیدرال سیاه نمیکنه! لیپیفر هم همینطور!

تجربه شما چیه؟

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰

روزنوزدهم چله سوره حشر به نیت بارداری نورا خوانده شد الهی زودتر این عزیز به خواستشون برسن

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
مرضیه جون ی نگاه ب آزمایشام میندازی ..ببین کامله؟ روز سوم پریود دادم  @marzie68    

Amhندادی؟؟؟ تیروئید؟؟

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

تیرویید نزدیک ب ۴هست برای باردار شدن میگن بهتره زیر ۳ باشه، ببین انعقادیت هم دقیقا لب مرز هست حتما دکترت بهت اسپرین میده

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

سوره حشر به نیت دوست عزیزمون نورا جون خونده شد، الهی به حق مولام علی تو این چله حاجت روا بشن، به امید خدای قشنگم 🤲🏻🤲🏻🤲🏻💖💖💖

آمین یا رب العالمین، آمین 🤲🏻🤲🏻🤲🏻💖💖💖

خداجون مهربونم هزاران بار شکرت 🤲🏻🤲🏻🤲🏻💖💖💖

خدای مهربونم، خییییلی دوست دارم به مولام💖💖💖 کمکم کن انسان خوبی باشم… یا محمد و یا علی، یا علی و یا محمد 📿📿📿💖💖💖 خدای مهربونم کمکم کن هیچ وقت دل نشکنم…، بغل و بوس گنده خداجونممم 😘😘😘💖💖💖 خدای مهربونم، خدای قشنگممم، شکر، هزاران بار شکر بخاطر خونوادم، همسرم نفسم، پسرم وجودم و ….. عاشقتممم 😘😘😘💖💖💖 خدای مهربونممم امیدوارممم به دلم مثل همیشه نگاه کنی، لایق باشم، دو تا دخمل ناز و جیگر طلا هم بهم بدی 🥰🥰🥰💖💖💖🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2706