2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898661 بازدید | 158260 پست
دقیقا اره، شلوار میپوشید کش پهن مینداخت دورش لامصب اصلا شلوار تکونم نمیخورد فیت فیت 

چقدر خلاق بوده  

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
وا مرضیه جان چرا اینجور جواب میدی؟دلم ریخت .. میدونی منظورم اینه اینجا (کلا نی نی سایت) وقتی میگی پس ...

رز عزیز من کلی گفتم ک اگ جنسیت باب دل ادم نشد دیگ باید سرنوشت پذیرفت همیشه خودم به خودم شاید صلاح من اینطور بوده ک ۲۰ماهه بچه اولم الان زیر یه مشت خاک خوابیده اونم بد اون همه دوندگی، ببین برای یه مادر الویت باید فقط سلامتی بچه باشه نه چیزی، جنسیت باب دلت باشه ولی بچه یه جا مشکل داشته باشه خیلی خوبه؟ بخدا تو اینستا پیچایی میبینم ک بچهsmaداره سندروم داره مشکل ذهنی اصلا میگم خدایا فقط بچه سالم به منتظرا تاپیک بده اصلا رو جنسیتی ک اینا پافشاری میکنن نگاه نکن اگ بهشون بچه میدی فقط سالم بده تا این حد چون سلامتی بچه مهمتر از همه چیزه. اون ادما ک میگی ادای روشنفکر درمیارن من تا بوده دیدم این ادمارو و اصلا هم بهشون بها ندادم و راحت گذشتم و حتی قضاوتایی ک تو دوربرم راجب خودمم شد اصلا بهشون فکرم نکردم ولی امان از نیش و کنایه ک تو چشمت نگاه کنن و بهت حرفایی بزنن ک ته دلت بسوزونن این یعنی اوج درد نه داشتن بچه سالم ولی با این تفاوت ک جنسیت باب دلت نشده باشه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر خلاق بوده    

چون اصلا شلوار گشاد نمیتونه بپوشه همش جذبه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

هر کی با نظر من مخالفه بیاد بگه جنسیت از همه چیز مهمتره بیاد منو قانع کنه به چ دلیل؟؟؟

2731
مرضیه جان روزی که ترشحات زیاد باشه فرداش تخمک ازاد میشه ؟ 

ترشحات کشسانی زیاد بشه تا۲۴ساعت بد ازاد میشه

هر کی با نظر من مخالفه بیاد بگه جنسیت از همه چیز مهمتره بیاد منو قانع کنه به چ دلیل؟؟؟

هنوز بچه ی مریض به چشم ندیدن چه دختر چه پسر زور خواستنش اشتباهه منم یه روز بی عقلی کردم و هرکار بگی انجام دادم واسه جنسیت ولی حتی باردار هم نشدم اونجا بود که فهمیدم خدا قهرش گرفته رژیمو کلاااا گذاشتم کنار و باردار شدم الان فقط میگم سالم باشه هر سونو استرس سلامتشو دارم نه جنسیت قطعا خدا آگاه و عالم هست

لینک اقدامی های اردیبهشت ۱۴۰۰😍😍😍میریم برا اقدام(اردیبهشت)👪من این ماه مامان میشم وبهترین کادوی تولدم رو از خدا هدیه میگیرم (خرداد)👶تولدم هم گذشت وبی بی منفی شد(تیر)😔یک مرداد هم برای بار سوم کرونا گرفتم و الان تصمیم گرفتم تا زمانی که واکسن کرونا نزدم اقدام رو کنسل کنم(مرداد)😷واکسیناسیون داره سرعت میگیره انشاءالله که نوبت من و همسرم میشه(شهریور) 💉دوز اول سینوفارم رو تزریق کردیم(۱مهر)🚫آخر مهر نوبت دوم واکسنم بود که مشکوک بودم و نزدم😓جان مادر امروز یه نفر بهم گفت خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده💔وقتشه که بیایی(۲آبان)💔امروز بی بی چکم یه هاله ضعیف انداخت خدایا واقعی باشه تا تولد همسرم سوپرایزش کنم،ساعت هشت شب بی بی چک زدم مثبت شد(۱۰آبان)😍امروز آزمایشم مثبت شد(۱۳آبان)👪الان سونو ان تی بودم چهره ی قشنگتو دیدم دردونه ی مامان(۱۳دی)👶عزیزدلم امروز دل نگرانت بودم رفتم سونو از حالت باخبربشم ولی گفتن خطر سقط هست گفتن دخملی قربونت بشم مطمئنم سالم میایی بغلم👧(۱۳بهمن)🎀امروز رفتم سونو وزنت کم بود اما من میدونم تو مثل همیشه دختر قوی هستی وکمتر از یکماه دیگه میای بغلمون(۱۲خرداد)😘دخترم قدم سرچشمامون گذاشت🎊(۱۴تیر) https://www.ninisite.com/discussion/topic/6147989/اقدامی-های-اردیبهشت۱۴۰۰

مگه میشه جنسیت از سلامتی مهم تر باشه . دوست من یه پسر ۶ ساله داشت سالم نبود ماه پیش بچش فوت شد .کاش یه دختر سالم بود و الان پیشش بود . شوهر من که هرروز دوغ میخوره ترشی میخوره میگه هرچی خدا بخواد همونه و اتفاقا دوتا دختر داشتن خیلیم خوبه . منم دیگه بهش چیزی نگفتم میگم حرفاش درسته هرچی صلاحه همون بشه 

2738
مگه میشه جنسیت از سلامتی مهم تر باشه . دوست من یه پسر ۶ ساله داشت سالم نبود ماه پیش بچش فوت شد .کاش ...

رژیم فقط چند درصد شاید تاثیر داشته باشه ۳درصد نهایت یا۵درصد وگرنه راحله۶۳ دستش کانل تو سرکه و ترشی بود ابغوره میخورد روزی چندتا لیوان بچش چرا پسر شد اها اقدامشم ۳روز ب تخمکگذاری بود

خیلی خودتو اذیت نکن.

نه منوتو میتونیم اونا رو قانع کنیم نه اونا مارو!

فقط کاش آدما بفهمن،همه چی دست خداس.همین کافیه!

(ادمایی ک بخودشون اجازه میدن اینجور درباره ی نعمت خدا نظر بدن،که کاش پسر بود و....باید ازشون ترسید اینا اعوذبلله خدا رو هم زیر سوال میبرن)

خدایاشکرت،یه دونه صلوات انشاالله صحیح و سالم دوران وسپری کنم.

اونایی که جنسیتی که دوست نداشتن باردار شدن بچه هاشونو باهم عوض کنن    

والا الان میگن این چه حرفیه 

بچه یکی دیگه نه نمیشه و فلان 

خب بشینین سرجاتون شکر کنین بچتون سالمه 

جاری بچه نداشت با آی یو آی باردار شد ( مشکل داشتن)

همه کفتن وای سه قلو هستش وای اله بله 

من انقدر ناراحت شدم تازه بچه دومم سقط شده بود 

بعد یکی رو هفته ۱۲ حذف کردن که رحم جا نداره مشکل میشه بعدا 

موند دوتاش 

اون دوتا هن یکی پسر شد یکی دختر 

باز هم حرف های زیادی گفتن 

پدرشوهرم سور داد هی گفتن خدا اینبار نعمتش رو کامل داده 

داره پدربزرگ میشه 

منم میدیدم ناراحت میشدم که دختر من کلا انگار نیست خودشم نوه اوله این چه رفتاریه ( رفتارشونم با دخترم حس میکردم سرد شده) 

۲۱ هفتگی دوتا بچه ها سقط شدن 

رفتارشون با دخترم خوب شد و... 

هرکس توی زندگیش مشکلی داره 

راحت نیست

ولی ما سپردیم به خدا 

چون همه چی دست اون بالاییه 

صلاحمون رو بهتر از خودمون میدونه

به نظرم ۲۴ ساعته بری تا ۳ شب بهتره. بیشتر نباشه. اونم دقیق یه روز قبل تخمک گذاری روز تخمک گذاری و ...

وقتی کیتم اوج رفت برم نه؟؟؟

بعدش باز دوشب بعدش

بنظرت برا جنسیت بد نیس این روش

ممنون عزیزم..نوع جفتت چیه؟مال من خلفی لاورلینگه پایینه😢

قدامیه،جفتت پایینه فقط رعایت کن چند هفته تا آنومالی میکشه بالا نگران نباش،نزدیکی ممنوع❌پله ممنوع ❌چیز سنگینم بلند نکن

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
اونایی که جنسیتی که دوست نداشتن باردار شدن بچه هاشونو باهم عوض کنن       والا ا ...

وای خیلی ناراحت شدم،خدا به جاریت صبر بده و به زودی جاشون سبز شه

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
فقط سونو نرفتم چون مادرشوهرم مث خروس بی محل پاشد اومد خونمون و نمیخواستم بدونه اقدامم ماه اول اقدامم ...

سلام خانم عزیز. با خوندن تایپیکات فهمیدم که خیلی دوس داشتی بچت پسر باشه و الان دختره. خدا حفظش کنه. منم حالت و درک میکنم. منم دوتا دختر دارم و تو فکر سومی هستم خیلی دوس دارم پسر داشته باشم. میخواستم رژیم غذایی بگیرم ولی با خوندن تاپیک شما منصرف شدم. فقط اینو فهمیدم تا خدا نخواد تا قله قافم بری هرکاریم بکنی باز نمیشه. ولی همش خواب میبینم که بچه سومم هم دختره. البته برا همسرم اصلا مهم نیست ولی شده دغدغه من. طوری که میترسم اقدام کنم. ببخشید سرتو به درد اوردم خواستم یکم درد و دل کنم. 

سلام عزیزان.میشه برا حاجت دل منم یه صلوات مهمونم کنید. ممنون میشم
2706