2726
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1897224 بازدید | 158217 پست
عزیزم میشه روش بادکشو توضیح بدی ممنونت میشم 

سرچ کنید براتون میاره همینجا کلیپ هم هست کامل نشون میده 

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
عزیزم شما از چند سیکل انجام میدادی؟؟ من از۲..۳انجام میدم وای مبگن خوب نیست بذارید بعد پاک شدن

من از روزیکه پریود میشدم شروع میکردم سه ماه انجام دادم

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه دقیق بگی چکار میکنی؟ 

من سه ماه از اول پری تا روز تخمک گذاری هرروز یک ساعت بادکش میکردم قبلش هم با روغن سیاه دانه ماساژ میدادم 

2728
وای دختر منم همش میگه مامان خوشحالم سال دیگ نی نی دار میشیم...5 سالشه..خبر نداره از هیچی حرم حصرت م ...

دقیقا همسن دخترمنه

خدا نگهدارش باشه😍😍

همش میگم خدایا دل همه ی بچه هاروشادکن دل دخترمنم انشاالله شاد بشه

عذاب میکشم از اینکه فکر میکنه دست منه و نمیخوام براش فراهم کنم

امروز میگفت من هرچی میگم داداش بیار گوش نمیدی اونوقت مردمو نصیحت میکنی(آخه تلفنی به دوستم میگفتم وقتشه برای بچه اقدام کنی)😄😄😄

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت
امروز پری شدم به بی بی چک نرسید😔

صبور باش خواهر میدونم خیلی سخته و آدم کم میاره ولی چه کنیم باید برای رسیدن به تلاش کرد

ملیحه جون نظرت راجبه آی یوآی تعیین جنسیت چیه

خیلیا جواب گرفتن

بعد واقعا موثره؟ من انجام دادم چیز خاصی متوجه نشدم 

من سه ماه این کارارو کردم و ماه سوم هم باردار شدم بعد سه سال جلوگیری

ماه قبل بارداریم رفتم سونو ۱۲ سیکلم گفتن اصلا فولیکول ندارم و پلیکیستیک هستم 

نه تا موعدت صبر کن چیزی نخور. مخصوصا دمنوش های گرم

راستش اصلا حواسم نبود بعد اقدام چند روز پشت سرهم عسل میخوردم صبحانه با خامه😐

بنظرت چیزی نمیشه؟

ترسیدم...

من توکل کردم به خدا....... خودش بخواد چیزی‌نمیشه

الهی که خدا به دل پاکش نگاه کنه پسر پنج ساله من از سه سالگی داداش میخواد هرشب هم که میخواد بخوابه ...

ای خدا من فدای آرزوهای بچگونشون بشم

امروز سر نماز یه دفعه دلم گرفت کلی هم اشک ریختم

آخه منم وقتی کوچیک بودم آرزو داشتم یه برادر داشته باشم یادمه ۴.۵سالم بود و سر سجاده همش دعا میکردم و داداش از خدا میخواستم البته یه بار مادرم باردار شد ولی سقط شد وبعدش فهمیدیم که جنین پسر بود😢😢😭😭

دخترم که دعا میکنه یاد اون دوران خودم افتادم دلم شکست

2706