2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898871 بازدید | 158261 پست
فدات بشم چقدر تو مهربونی خواهر اصلا تو فرشته ای      

😘😘

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببخشید  شما تاپیک بانو هم میومدی درسته

اره عزیزم 

من نمیتونم اونجا پیام بدم فرشته جون اما دیدم بی بی چک و ازمایشت مثبت شد خیلی خوشحال شدم 

انشالله ک نی نی گلی سالم و سلامت و جنسیت دلخواه باشه💙💙💙

کاربر قدیمی movahedeh77هستم...خدایا تودلیمو  صحیح و سالم و سرموقعش  بهم برسون   خدایا دامن همه دوستامو باجنسیت دلخواه و سالم سبز کن 

[QUOTE=217545196]منم بیشتر خواننده هستم  انشالله چند وقت دیگع میرم اقدام یادت باشه سر زایمانت دعامون‌کنی😍😍😍 ...[/QUO

انشالله هر چی از خدا میخوای بهت بده گلم 

حتما عزیزم قابل باشم حتما 😙😙❤❤

کاربر قدیمی movahedeh77هستم...خدایا تودلیمو  صحیح و سالم و سرموقعش  بهم برسون   خدایا دامن همه دوستامو باجنسیت دلخواه و سالم سبز کن 
2728
فرشته جون پدرشوهرم سر سفره با آه وناله میگفت خدایا مشکل اینو حل کن.. بهش پسر بده😑😑..میگم بابا دعا ...

ای خدا اینارو که میگی دلم میخواد بایه چماق بزنم تو سر پدرشوهرت

خدایاچطور اینامیتونن جواب دل شکستن مارو بدن

میدونی آجی منم از این حرفا شنیدم ولی اصلا حلالشون نمیکنم 😢😢

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت
سلام ممنونم که جواب دادی واریکوسل هم با این آزمایش اسپرم مشخص میشه؟

خواهش میکنم گلم آره خدای نکرده اگه آزمایش خوب نباشه می‌فرستنت اورولوژیست برای تشخیص واریکوسل

خدایا شکرت،خدایا دامن همه منتظرهارو سبز کن
ممنونم عزیزم ،، امام حسین کمکت کنه یه حسین خوشگل تپلی هم به تو بده  خدا بزرگه دلتو شاد میکنه ع ...

خدا از زبونت بشنوه

تو بارداری و خدا معجزه شو بعت نشون داده بهت امیدداشته و کاکل زری رو تو دلت کاشته انشاالله دعات در حقم گیراباشه خواهر💞💞💗💗

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت
2738
سلام عزیزم تو خوبی  محمد حسین عسلی خوبه  شکر خدا بد نیستم  والا این هفته جدید باید ...

سلام سلام عزیزدلم خوبی نی نی خوبه؟ موحده جان خیلی محتاج دعام ، همونطور ک میدونی یه دختر دارم و دلم پرررر میکشه دومیم پسر باشه و سالم و سلامت ،، دعام کن توروخدا زیاد دعام کن ، تونستی یه فال هم برام بگیر ..

یه مادر
عزیزم من اامروز رفتم انومالی خداروشکر سالم بود و دختر    انشالله قسمت همه منتظرا

ای جانم عزیزم مبارککککک

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
صبحدم جونم تو نمیدونی که خدا این دوتا رو با چه قدر التماس بهم داده.. دوتا سقط داشتم پدرم دراومد.. د ...

خوب ستایش جون حداقل رژیم و اینچیزایی ک میگن و رعایت کن ایشالله خدا بهت یه پسر میده

کلا نمی‌دونم این پسر چی داره ک همه دنبالشن و باید یکی تو زندگیشون باشه 

تو اولی نیستی آخری هم نیستی ادامه داره این قضیه

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩

سلام خانومای عزیز ،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦

چله امروز بنام منه. خواهش میکنم برام دعا کنید هفته دیگه برم و صدای قلب تو دلیم را بشنوم. 

فدای قلب مهربون تک تکتون. امیدوارم همتون به حاجت دلتون برسید،😘😘😘😘

2706