2726
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1897389 بازدید | 158222 پست
ببین من 12 آمپول زدم 12 13 14 16 اقدام داشتم بعد روز 18 یه درد بدی گرفتم به شوهرم گفتم بیا امشبم بری ...

من اولین آزمایش بتایی که دادم ۳ بود  

ولی خوب مال من ایراد از آزمایشگاه بود

دو روز بعد دوباره آزمایش دادم شد۷  

چند روز بعدش که چقد غصه خوردم و استرس کشیدم رفتم یه آزمایشگاه دیگه بتام ۷۸۶بود  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الانم استرس نداشته باش مطمئن باش تقدیر ما از قبل نوشته شده به وقتش خدا اون چیزی رو که صلاحه بهمون می ...

تا جایی که بتونم خودمو کنترل میکنم.انشالله خدا برای شماهم بهترین ها رو رقم بزنه و به خواسته ومراد قلبیتون برسین .اللهی امییین،🙏🙏🙏

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
من اولین آزمایش بتایی که دادم ۳ بود     ولی خوب مال من ایراد از آزمایشگاه بود دو روز بعد ...

عزیزم من این آزمایشگاهی که رفتم نزدیک خونمونه سر بچه اولمم رفتم پیش همین روز28 بتام بالای 200 بود.. 

حالا تاشنبه اگر نشم میرم یه آزمایشگاه دیگه ببینم چطورشده... مرسی که گفتین🙏

2728
بهتره ی از بدین اگ باردار نبودین نهایت باید بشینین تا پری بیاد شاید ی فولیتون تبدیل ب کیست شده باشه ...

مرضیه جان من آز دادم و متاسفانه منفی بود. قرص ویتاگنوس خریدم که استفاده کنم من که فعلا پریود نشدم میتونم استفاده کنم؟روزی دوتا

شوهرت چی میگه عزیزم؟ خیلی ناراحتت شدم بخدا...عجب آدمیان بندگان خدا

ناراحت نباش عزیزم..😘

همسرم اولاش که اینا خیلی گیر نبودن کاری نداشت.. ولی بس که گفتن اونم حساس شده..میدونه من ناراحت میشم بهم چیزی نمیگه. ولی مگه میشه تودلش نخواد..هرچی باشه اینم از نژاد هموناس دیگه😂

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
آره  درسته من اینقدر کتاب ریحانه بهشتی رو خوندم دیگه حفظ شدم.حرفی از قمر در عقرب نزده.  ب ...

به خدا همون وقتا که هیچی نمیدونستیم بهتر بود الان به همه چیز فکر میکنیم نمیدونم چرا آخه...من یکسال اول همینجوری میفتاد قمر عقرب الکی یکسال هدر دادم اقدام نمیرفتم یعنی از بس تلقین کردم هی یه چیزی میشد اصن کارمون اقدام نمیرسید.....به نظرم دیگه همه چی رو بسپاریم دست خود خداوند بلکه به دل دخترامون لاقل نگا کنه....قسمتمون کنه دوباره مادرشدنو..

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
ناراحت نباش عزیزم..😘 همسرم اولاش که اینا خیلی گیر نبودن کاری نداشت.. ولی بس که گفتن اونم حساس شده. ...

آره بخدا ...من ب شوهرم میگم می‌ترسی تاج و تختت بی وارث بمونه ...والا انگار پادشاهی چیزین میترسن بی ولیعهد بمونن....منک فقط دعا میکنم خدا بهم ی بچه سالم بده ....بخدا جنسیت هیچ فرقی ندارع....ستایش جان من دوباره همه علایم ماه پیشو دارم امکان داره با وجود جلوگیری طبیعی بارذار شده باشم

شوهرت چی میگه عزیزم؟ خیلی ناراحتت شدم بخدا...عجب آدمیان بندگان خدا

اینارو نگفتم که ناراحتت کنم.. فقط خواستم بدونی که منم درگیری‌های خودمو دارم.. اصلا نه فقط من، هر کسی تو دلش مشکلی داره که اطرافیون ازش خبر ندارن.. 

فقط از خدا میخوام اگه طایفه همسرت مثل واسه من جاهلن. خدا بهت از هر دوجنس سالم وصالح ونصیبت کنه

هم دختر هم پسر🙏🙏. 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
اینارو نگفتم که ناراحتت کنم.. فقط خواستم بدونی که منم درگیری‌های خودمو دارم.. اصلا نه فقط من، هر کسی ...

اصلا طرز تفکرشون واسم مهم نیس من فقط بچه سالم میخام بخدا اصلا اونا و جنسیت دلخواهشون فرقی ندارع واسم

ناراحت نباش عزیزم..😘 همسرم اولاش که اینا خیلی گیر نبودن کاری نداشت.. ولی بس که گفتن اونم حساس شده. ...

ستایش جونم انشالله خدا بهت یه پسر سالم و صالح بده فقط تمام این نیش و کنایه ها و تلخی ها یادت بره عزیزم....خدایی من همیشه میگم دعا کردم اولویت با اوناس که بچه اول منتظرن ولی حس وحال ماهام کمتر ازونا نیست....خدا خودش میدونه تو دل هر کدومم چی میگذره...اینجا هم داره بارون میاد حسابی به پاکی قطرات بارون خدا خدا هیچ کدوممون نا امید نکنه...خودش ازین وصعیت همگی مون رو خلاص کنه

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
آره بخدا ...من ب شوهرم میگم می‌ترسی تاج و تختت بی وارث بمونه ...والا انگار پادشاهی چیزین میترسن بی و ...

ان شاءلله که خدا بهت دوقلو بده یه دختر یه پسر🙏

دیگه چندسال بعد مثل ماها دنبال تعیین جنسیت نباشی. 

آره عزیزم امکانش هست.. آخه واسه تو چیزی نبود که دکترت گفت صبرکن..میتونستی همین ماه اقدام کنی. 

تو بسپار به خدا ببین واست چه میکنه.. موعدت کی هست؟

من شهر خودمون نداشت باید بپرسی همه جا انجام نمیدن  تقریباً ۸۰۰ شد

شرمنده که زیاد سوال میپرسم ببخشید

فکرکنم شمااهل بروجردی درسته؟یعنی رفتی یه شهر دیگه کجا؟

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت
ستایش جونم انشالله خدا بهت یه پسر سالم و صالح بده فقط تمام این نیش و کنایه ها و تلخی ها یادت بره عزی ...

قربونت برم😘

خدا دلت تو هم شاد کنه..به زودی یه گل پسر سالم وصالح قسمتت کنه.. که با وجودش زندگیتون شیرین تر از قبل بشه😍😍. 

نیش وکنایه هاشون با بالا رفتن سن همسرم بیشتر میشه 🤦‍♀️دیگه منم سپردم به خدا.. خودش داره همه رو میبینه. 

وخودشم از دلهای همه مون خبر داره😊

2706