2726
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1895652 بازدید | 158198 پست
عزیزمی اره به خدا همینکه همو داریم میرزه به همه چی...حداقل اینجا راحت باهم درودل.‌..آره عزیزم تیرویی ...

سمانه جان اینجا آزمایشگاه معمولی هست نمیتونم اعتماد کنم بهش. یکشنبه نمونه میبرم ولی اگه جوابش خوب باشه باز میخوام یه سری تقویتی بهش بدم تو داروهای گیاهی تعریف خرنوب رو شنیدم شیمیایی چی؟ چندبار اینجا شنیدم از مرضی و بقیه ولی یادم نمونده یه چیزی باشه تو داروخانه ها موجود باشه.

ویتامین e , اسید فولیک حدود 20 روزه میخوره ویتامین سی هم گرفتم ولی همکاریش ضعیفه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس احتمالش هس. چند سیکلی پریودیت کی هس

شما اقدام نداشتی این ماه؟

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
سمانه جان اینجا آزمایشگاه معمولی هست نمیتونم اعتماد کنم بهش. یکشنبه نمونه میبرم ولی اگه جوابش خوب با ...

پریود شدی؟

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
2728
زهرا جون منم مثل شمام هرچی بدم میاد از این روزا بازم اقدامام میفته دقیقا وسط روزای بد.  منم ام ...

آخه جالبش این بود ک همه روزای اقداممون افتاده تو روزایه نحس و قمر در عقرب 😄 آره بیخیال شدم هر شب صدقه میدم امید بخدا میریم جلو 

من ک الکی اقدام میرم تو روزایه دو خط کیت

باز شما خوبه آمپول میزنی ی قدم جلوئی ایشاا.. ک اینماه نتیجه بگیری 🤲

سلام خانما من پریودام بهم ریخته هنوز که هنوزه پریود نشدم دکتر است گرفت تو مطب ازم آزمایش منفی بود خون هم آزمایشی منفی بود ولی بی بی ها مثبت کم رنگ دلیلش چیهههه توروخدا جواب بدید 

آخه جالبش این بود ک همه روزای اقداممون افتاده تو روزایه نحس و قمر در عقرب 😄 آره بیخیال شدم هر شب صد ...

من که هر کار کردم پریودموجابجا کنم نشد همه چی دست به دست هم داد تا دوباره بیفتم تواین روزا.

اگه سیکلم مرتب بود اقدامام از روزای نحس خارج میشد.

ولی دوماه پیش ۶روز جلو انداختم. ماه پیشم سه روز عقب . که این ماه درست بیفتم وسط همین روزا.

من که هرچی الکی اقدام رفتم نشد گفتم به امید خدا شاید با قرص و آمپول یه فرجی بشه.

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
سمانه جان اینجا آزمایشگاه معمولی هست نمیتونم اعتماد کنم بهش. یکشنبه نمونه میبرم ولی اگه جوابش خوب با ...

دكتر به شوهر من فرتو من داد همه ويتامين ها رو داره گفت لازم نيست چيز ديگه اي بدي. اما من هنوز خرنوب بهش ميدم.

آخه جالبش این بود ک همه روزای اقداممون افتاده تو روزایه نحس و قمر در عقرب 😄 آره بیخیال شدم هر شب صد ...

عزیزم شما میری مرکز ناباروری بهتون هیچی نداده.

انشالله شماهم به زودی زود نتیجه بگیرین واز ته دل خوشحال شین . الههههی آمییییین🙏🙏🙏

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
خدا رو شکر  آمپولات را زدی دیگه خیالتم راحته

آره تقریباً واسه تو هم چیزی نمونده تا آمپول های ریه 

شنبه به بعد میرم خونه خودم مامانمم میبرم یکی دو هفته پیشم باشه خیلی دلتنگ خونه وزندگیم شدم ،،وقتی برم بالا دیگه نمیام پایین تا آخر ۳۲ هفته که واسه سونوی وزن برم سونو گرافی

😍خدایا شکرت 😍
2706