2726
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1896236 بازدید | 158202 پست
اشکال نداره بابا..منم نهایت یکی دوروز دیگه میام ور دلت🤭 ناراحت نباش.. خدا نمیخواد دیگه.. چه کنیم خ ...

برای منم جا باز کنید کنار خودتون🤣🤣🤣

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

سلام به تمام دوستان عزیز

متوجه شدم دوست عزیزمون هلیا دچار کرونا شدن با درگیری ریه و با سطح اکسیژن خون ۹۰ و الان بیمارستان بستری هستن و تبش اصلا قطع نمیشه، خدا به ۲تا دخترش رحم کنه و این مادر بهشون برگردونه هر عزیزی این پست من میخونه براش حمد و صلوات بفرسته

۳۶۰۰  تا صلوات

۱۵۰  تا حمد

به نیت شفا این دوست عزیز فرستاده شد

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما رفتی بعدش سونو؟امپول نزدی؟

من دوتا دخترامو با کلومیفن باردار شدم.. 

سونو هم نرفتم.آمپول هم نزدم. 

دیگه الان چنددوره لتروزول خوردم فک کنم پوستم کلفت شده اثر نداره😂

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2728
فدات شم گلم مرسی😍😍😍😍😍نمیدونی واس ضخامت رحم زیاد شه چ خوبه.مثلا مدروکسی یادوفاستون

غذاهایی که توش نشاسته باشه.. یا نهایت یه قاشق نشاسته  تو یه لیوان حل کن  بخور..داروها رو نمیدونم والا

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
مرسی از همدردیت عزیزم.... دلم واسه شوهرم سوخت رنگش پرید یهو باورش نمیشد😭 دلم خیلی گرفته... ستایش ج ...

قربون دلت

میفهمم حالتو. شاید کامل درکت نکنم ولی خودمم یه منتظرم🤦‍♀️

امیدوارم همین ماه نی نی دلخواهت بیاد تو دلت🙏🙏

سلام بچه ها،شبتون بخیر،من رفتم ان تی و خداروشکر خوب بود،فقط جفتم پایین بود و یک کیست تخمدان هم داشتم ...

سلام عزیزم خوبی منم گفتن جفتم پایین دکترم گفت می‌ره بالا خودش

برای شما جنسیت و گفت ؟

ضربان قلبش چنده ؟

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
برای منم جا باز کنید کنار خودتون🤣🤣🤣

جای تو که تو قلب ماست خانم😍😍😘😘

تو دیگه به امید خدا بین ماها نیستی اسمت میره تو لیست باردارها🙏😍😍😍 

[QUOTE=217306931]جای تو که تو قلب ماست خانم😍😍😘😘 تو دیگه به امید خدا بین ماها نیستی اسمت میره تو لیست باردارها🙏 ...[/QUOT]

پری در کمین منه از رگ‌گردنم ب من نزدیکتر🤣🤣🤣

سلام خانوما ...

میشه به سوال های منم جواب بدین ممنون میشم من این تاپیک رو تازه دیدم

من ۴ساله ک ازدواج کردم میخوام اردیبهشت ماه سال اینده اقدام کنم برا بارداری 

از کی باید برم برا ازمایش های قبل از بارداری و اینا؟(من ی کیست شکلاتی ۳۰ میل سمت چپ دارم ک دکتر گفت چون علائمی نداره دست بهش نزن معمولا با زایمان دفع میشه)

ی سوال دیگه هم دارم اینکه من همسرم عاشق بچه دوقلو هس میگه بریم دکتر ببینیم راهی هس ک بچه دوقلو بشه مثل مصرف داروی خاصی یا رژیم خاصی این واقعا راهی داره؟!

[QUOTE=217306931]جای تو که تو قلب ماست خانم😍😍😘😘 تو دیگه به امید خدا بین ماها نیستی اسمت میره تو ...

ان شاءلله که 9ماه ازت دورمیشه..بعد اون تو زایشگاه بعد از زایمان نی نی قشنگت تشریف میاره🙏

سلام دوستان من تازه این دورهمیو پیدا کردم  برای تعیین جنسیت پسر  چ موقع از تخمک گذاری با ...

عزیزم برو تاپیک لوبیا سه صفحه اولشو بخون.. بعدش اگه سوال داشتی بیا اینجا بپرس. 

ان شالله که با اولین اقدامت گل پسرت بیاد تو دلت🙏

2706