2726
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1896128 بازدید | 158198 پست
قربونت بشم عزیزم از مشهد در اومدم گلم ۲ساعت چنین تا مشهد راه دارم اگه دوباره بطلبه آقا چشم بروی چشما ...

اشکال نداره عزیزم زیارت قبول باشه 🙏🏻🙏🏻🥰🥰🥰

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانما شبتون خوش.

من امروز ۶ روز مونده به موعدم طاقت نیاوردم بی بی زدم متاسفانه منفی بود میخواستم بدونم احتمال چقدر هست که منفی کاذب باشه.آخه چندین روز درد پریودی دارم کمرمم که داره از درد میشکنه سینه هام سنگین شده ترشح دارم مخصوصا وقتی که پیاده روی میکنم شدید تر میشه.من هیچ وقت ماه های قبل که پریود میشم این همه درد نداشتم خیلی درد سبکی داشتم.

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
ن عزیزم دختراش از حالش خبر ندارن بهشون گفتم خبر جدید گرفتن بهم حتما بگن میگفت از دیشب تا الان تبش قط ...

۱۰۰صلوات و ۱۰تا حمد به نیت شفای هلیا جون خونده شد. 

انشالله که خداوند شفاش بده 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
2728
سلام مرضیه جان خوبی عزیزم. من امروز رفتم سونوگرافی و گفت که ساک بارداری ۸ میلی تو رحم دیده میشه و در ...

احتمالا ممکنه دوقلو باشه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

سلام به تمام دوستان عزیز

متوجه شدم دوست عزیزمون هلیا دچار کرونا شدن با درگیری ریه و با سطح اکسیژن خون ۹۰ و الان بیمارستان بستری هستن و تبش اصلا قطع نمیشه، خدا به ۲تا دخترش رحم کنه و این مادر بهشون برگردونه هر عزیزی این پست من میخونه براش حمد و صلوات بفرسته

۳۴۰۰  تا صلوات

۱۲۷  تا حمد

به نیت شفا این دوست عزیز فرستاده شد

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
میخوای کیت امتحان کن حالا ولی وقتی دارو مصرف میکنی اگه آزادسازی بزنی خیلی بهتره چون مطمئن میشی از آ ...

ممنون عزیزم حالا تا فردا ببینم چی میشه.کیت زدم دوخط شده. فردا صبح میزنم .شاید رفتم دوباره سونو .ببینم آزاد نشده امپولارو میزنم. نمی‌ذارم این ماهم هدر بره.

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
استوریش ببین به یکی از اقدامی ها دوتا اقدام داده با آمپول یکی ۲۴ و یکی ۳۶ ساعت بعد آزادسازی بدون آز ...

اهاااااان .امروز استوری گذاشته.الان دیدم.ولی  در مورد ذخیره اسپرم هیچی نگفته.

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
فک کردم کسی نبست😄

تو عکس کوچولو رو بزار،از تعداد لایکا میفهمی کسی هست یا نه.

همه هستن فقط زیرابی میرن  

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
سلام بچه ها،شبتون بخیر،من رفتم ان تی و خداروشکر خوب بود،فقط جفتم پایین بود و یک کیست تخمدان هم داشتم ...

خب خداروشکر ،اصل کاری نی نیه که صحیح و سالمه.

جفت هم با استراحت و شیاف میره بالا.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
استوریش ببین به یکی از اقدامی ها دوتا اقدام داده با آمپول یکی ۲۴ و یکی ۳۶ ساعت بعد آزادسازی بدون آز ...

والا آدم گیج میشه چیکار کنه سرگردون وحیرونیم تو این راه. خدا کمکمون کنه.

به نظر منم برا اقدام پسر گزینه اول عالیه 

میگم که یه سوال اگه کسی بدون دارو هم خودش فولی خوب داشته باشه دکتر ممکنه براش آمپول آزاد سازی تجوی ...

فولی خوب خودش هم به موقع ازاد میشه،فکر نکنم نیازی به امپول باشه.

بدن داره خودش طبیعی فولی میسازه و ازاد میکنه.

اینو وقتی میشه فهمید که پریوداش منظم باشه

سلام خانوما شما ک انقدر باتجربه این میشه کمکم کنین؟😔من از سه پری تا7 دارم کلومفین میخورم خانوما ماهی ک کلومفین خوردین دگ چ قرصی بهتون داد کلومفین و باچه قرصی خوردین

2706