2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898642 بازدید | 158260 پست
سلام عزیزم. حالت چطوره. بهتری؟ از دیشب به فکر شما بودم.. 

سلام قربونت برم خون ندارم. اما معذرت میخوام لخته های قهوه ای دفع میکنم. فکرکنم خون پشت جفته داره بصورت خشک دفع میشه امروز باز میرم سونوگرافی

💚 صلوات برای سلامتی نی نیم❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
راستی حتما مایعات به اندازه بخورید دفعات غذا رو زیاد کن حجم شو کم. فیبر هم حتما تو غذا باشه تا یبوست ...

ممنونم از دلجوییتون مرسی چشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام قربونت برم خون ندارم. اما معذرت میخوام لخته های قهوه ای دفع میکنم. فکرکنم خون پشت جفته داره بصو ...

من خیلی امروز اینترنت نگاه کردم یه احتمال هماتوم هست که خطر زیادی نداره. فقط با پزشکا در ارتباط باش. این پله هایی که میری میای مواظب باش حرکت زیاد برات خوب نیست. اول به پزشکی بگو دیروز سونو دادی اگه لازم بود دوباره برو.. 

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
من خیلی امروز اینترنت نگاه کردم یه احتمال هماتوم هست که خطر زیادی نداره. فقط با پزشکا در ارتباط باش. ...

بله. دکترم گفت فقط برای نماز و سرویس از جات بلندشو . ممنونم گلم مرسی خودم زیاد نمیرم تو نت ببینم چرا اینجورم چون همیشه استرس میگیرم . مرسی که برام خوندی و ممنونم بهترین حالت ممکن رو برام شرح دادی

خونریزیت چقدره؟؟؟ زیاده یا کم؟ چند هفته ای الان؟؟؟؟

هفت هفته و سه روز .معذرت میخوام خونریزیم قد روز اول پریودی بود همراه با لخته الان خونریزی ندارم فقط لخته قهوه ایه. دکترم گفته استراحت کنم دو تا امپول زدم و صبح و شب شیاف پروژسترون لستفاده میکنم. و منتظر باشم یا می مونه یا میوفته

2738
هفت هفته و سه روز .معذرت میخوام خونریزیم قد روز اول پریودی بود همراه با لخته الان خونریزی ندارم فقط ...

عزیزم میفهمم الان چه حالی داری. اینکه الان خونریزی نداری نشونه خیلی خوبیه.  از ته دلم دعا میکنم برات که نی نی صحیح و سالم برات بمونه‌. به حق مهربونی خدا ایشالا که هماتومه... 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

چله نور

روز نهم

به نیت باردار شدن مامان روشا

انشالله این دوست عزیزمونم بزودی حاجت روا بشن

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

روز  سیزدهم چله ایه الکرسی و یه دونه صلوات به نیت جواد الائمه ع 

انشالله ک هر عزیزی در این چله شرکت کرد حاجت روا بشه🙏🙏🙏

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
چله نور روز نهم به نیت باردار شدن مامان روشا انشالله این دوست عزیزمونم بزودی حاجت روا بشن

امروز موعدمه مرضیه.... هنوز پری نشدم، ولی بیبی چک منفیه 😑

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
امروز موعدمه مرضیه.... هنوز پری نشدم، ولی بیبی چک منفیه 😑

انشالله جزو اون دسته ای باشی که بیبی چک منفیه ولی آز بتا مثبت میشه.🙏🙏🙏

چون قبلاً بیبی چکات مثبت میشد ولی پری می‌شدی.

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
بله. دکترم گفت فقط برای نماز و سرویس از جات بلندشو . ممنونم گلم مرسی خودم زیاد نمیرم تو نت ببینم چرا ...

عزیزم امروز بهتری؟

بادکترت در ارتباطی؟

سونو نمیری؟

برات صلوات وایت الکرسی میفرستم بلاازت دور باشه هم خودت هم نی نی سالم باشین.🙏🙏🙏

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
2706