2737
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898904 بازدید | 158261 پست
ممنون سلامت باشی  ۳۹۰۰ محمدحسین

قاصدک جان شما واکسن انفولانزا زدین؟

من هنوز واکسن کروناهم نزدم فردابایدبرم نمیدونم بزنم یانه

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بگی واسه وزن گیریشمثلا از هفت ماه به بعد چی میخوردی ؟؟؟

عزیزم از ۷ ماه به بعد هیچی نمیتونستم بخورم.. چون دیابت داشتم همش تو رژیم بودم😅😅

واسه چکاپ ۵ روزگیش که بردیمش پیش متخصص ۴۰۰ گرم کم کرده بود... دکتر گفت تا ۱۰ روزگی بازم کم میکنه... من چون دیابت داشتم بچم خیلی وزنش کم شد

ولی اگه قندت مشکلی نداره بستنی میگن وزن رو بالا میبره... مغزیجات بخور روزی ۱۵تا

میوه ۴ واحد

انار بخور روزی یکی که بچه زردی نگیره

عناب بخور

گوشت کبابی بخور... در کل چیزای مقوی بخور

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2728
ای جانم تپلو 🧿  نامدار باشه عزیزم❤

طفلک کلی وزن کم کرد بخاطر دیابت کوفتی

ممنون

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
قاصدک جان شما واکسن انفولانزا زدین؟ من هنوز واکسن کروناهم نزدم فردابایدبرم نمیدونم بزنم یانه

نه دیگه زایمان کردم... خواستم از بهداشت بگیرم بزنم که سهمیه اش تموم شده بود... خواستم آزاد بخرم که تا اومدم اقدام کنم دکتر گفت برو برای زایمان

واکسن کرونا رو زدم... خداروشکرررر هیچ مشکلی واسم پیش نیومد

عزیزم از ۷ ماه به بعد هیچی نمیتونستم بخورم.. چون دیابت داشتم همش تو رژیم بودم😅😅 واسه چکاپ ۵ روزگی ...

عزیزم ماالله که وزنش خوب بوده من دخترم ۲۹۰۰ بود 

قند ندارم تقریبا میخورم این چیزارو ،، یکم که بچه تکوناش زیاد میشه شکمم از داخل انگار خراش پیدا میکنه درد میکنه تیر میکشه بستی اینا زیاد نمیخورم بخاطر تکوناش 

من خودم خیلی لاغر شدم ولی نی نی وزنش خوب بود توی سونوی آخر

😍خدایا شکرت 😍
عه واقعا؟ مامان من سر بچه هاش خودشو رو داغون کرده    

چون سن مامانم پایین بوده هیچ وقت نتونست رابطه خوبی باهام داشته باشه مثلا هیچ وقت بغلم نکرده یا بوسم نکرده اما با داداشم ۲۶سال فاصله داره همیشه بغلش میکنه نازشو میکشه 😂

2738
نه دیگه زایمان کردم... خواستم از بهداشت بگیرم بزنم که سهمیه اش تموم شده بود... خواستم آزاد بخرم که ت ...

من میخواستم دوتاش بزنم ترسوندم اطرافیان 

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت
جدی؟ بنظر من فاصله سنی زیاد میشه بچه ها اذیت میشن. فاصله من و مامانم 33سال بوده خواهر هم نداشتم یه ج ...

آره عزیزم. اینی که میگی کاملا میفهمم. ولی باور کن این به سن ربط نداره. به این ربط داره که بتونیم با بچه هامون رفیق باشیم.  شنیدی که میگن سن یه عدده 😉 واقعا همینجوریه. فقط باید به خودمون برسیم هم جسمی و ظاهری، هم فکری و عاطفی.  از من میشنوی اصلا نگران نباش. با خیال راحت کارتو بکن که بهترین زمانه 🙂 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
عزیزم ماالله که وزنش خوب بوده من دخترم ۲۹۰۰ بود  قند ندارم تقریبا میخورم این چیزارو ،، یکم که ...

اشکال نداره، بدنیا اومد حسابی تقویتش کن تپلی بشه

خب خداروشکر وزنش خوب بوده.. نگران نباش

من میخواستم دوتاش بزنم ترسوندم اطرافیان 

نه مشکلی نداره... دو هفته بعد از واکسن کرونا میتونی آنفولانزا رو بزنی... من از هر دکتری که دم دستم بود پرسیدم... دکتر خودمم که فوق تخصص طب مادر و جنین هست گفت بزن

برا منم هفته ای یدونست شما ایرانیشو گرفتین یا خارجی قیمتش چقدر بود؟؟

ایرانیشو گرفتم خارجیشو پیدا نکردم 

نمیدونم گلم با بقیه داروهام حساب کرد 

شما پرولاکتینت چنده ؟؟؟؟

2706