2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898642 بازدید | 158260 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همگی امروز رفتم حرم امام رضا نایب الزیارت همتون بودم واسه همگی دعا کردم... باردارا... اونایی ...

وای عزیزم التماس دعا 🤲🤲🤲🤲زیارت قبول

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
2731

سلام،بچه ها من از اینکه کنارتون بودم خیلی خوشحال شدم، امیدوارم همتون باردار بشید، من دیگه این تاپیک نمیام،انشالله آرزوهاتون خاطره بشن، خداحافظ

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
2738
جدی؟ بنظر من فاصله سنی زیاد میشه بچه ها اذیت میشن. فاصله من و مامانم 33سال بوده خواهر هم نداشتم یه ج ...

اینم خیلی خوب نیست فاصله سنی منو مامانم ۱۶ساله الان ۴۱سالس هر جا میریم میگن کدوم مامان کدومین😑اصلا هم باهام دوست نبود بیشتر به چشم هوو بهم نگا میکنه😂

اهان خداروشکر بسلامتی گذشت عزیزم  چند کیلو بود؟ اسمش چی گذاشتین😍

ممنون سلامت باشی 

۳۹۰۰

محمدحسین 

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
سلام،بنظر من طبعت برگشته،سرد شده ب قول قدیمیا بچه بعدیت دختره

چمیدونم والا... من قبلا هم طبعم گرم بوده

خداکنه دختر باشه😍😍

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2706