2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898861 بازدید | 158261 پست
منم همش غصه پسرم رو ميهورم كه تنهاست. اما شوهرم راضي نيست به يه بدبختي اين چند وقته رو كشوندمش اما د ...

میفهمت عزیزم کاملن...همه حرفات انگار حال روز خودمه...انشالله خدا به دل بچه های ما هم‌نگا میکنه....اگه که سنت بالا نیست فرصت داری فعلن با همین تقویت کردن همسر و اینکارا برو جلو فقط عقب نشینی نباید کنیم مردا دمدمی مزاجن تا یه ذره فشار میاد بهشون میزنن زیر همه چی نمیخان اخه کم بیارن چون‌.....بهش پیامای تاپیک رو نشان بگو ببین الان بچه اوردن سختر شده به خاطر سبک زندگی و تغدیه بگو ببین مثلن فلانی هم‌ بعد این مدت اورد

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
همه میگفتنا بزار دومی زود بیاد فاصله ننداز بینشون من باور نمیکردم. تقصیر شوهرمه وگرنه من از 4سالگی د ...

دقیقن اون اولا ادم داغه حرف اطرافیان گوش نمیده منم دقیقن شوهرم اولا میگف یکی که همه امکانات مال این یه طرز فکر کاملن نادرست..ولی دخترم که بزدگتر شد هی میگف تنهام میدید دوستاش همه خواهر برادر دارن دیگه کم‌ کم دل شوهرم نرم شد از پیش دبستان قصدش کردیم که شانس خورد به کرونا اولش حسابی ترسیدیم منم اقدام عقب اصن جور هم نمیشد هر ماه یه چیزی اتفاق که اقدام نشه تا امسال که به طور جدی تصمیم واقدام بعد دوماه اقدام همسرم تحت یه شرایط بد ازمایش داد افتزاح افتزاح دکتر نزاشت تو مطب بشینیم گفت یکراست فقط ای وی اف...خدا فقط میدونه  شاهده چقد گریه...بعد چند ماه باز جرات کردیم یه دکتر دیگه پیدا یه سری درمانها انجام داد و بعد این مدت اینماه اولین ماه اقدامم بود دیگه به قول مرضیه وجدان خدا مونده فقط که برام معجزه کنه🤗

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقن اون اولا ادم داغه حرف اطرافیان گوش نمیده منم دقیقن شوهرم اولا میگف یکی که همه امکانات مال این ...

ایشالا اینماه بارداری   

من که شوهرم آز نداده ، اینماه اگه پری بیاد هرطور شده تو خونه نمونه میگیرم ازش میبرم آزمایشگاه ببینم چه خبره

منم همش غصه پسرم رو ميهورم كه تنهاست. اما شوهرم راضي نيست به يه بدبختي اين چند وقته رو كشوندمش اما د ...

گلم رابط منم مثل شماست.. متاسفانه آقایون زیر بار مسولیت و سختی نمیرن.. وهمه ی استرسو سختی و بارداری نگهداری بچه مال خانمهاست. البته به ندرت آقایون ی هستند که همراهن اما کم. 

منم همسرم به شدت مخالف بود با اصرار قهرو گریه راضی شده اما فقط تو اقدامات سعی میکنه همراهی کنه بقیه نه 😕دیگه واقعا از دستش خسته شدم 

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
2731
همه میگفتنا بزار دومی زود بیاد فاصله ننداز بینشون من باور نمیکردم. تقصیر شوهرمه وگرنه من از 4سالگی د ...

هه هی منم همینطور 

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 

الان دخترت چند سالشه؟؟؟  من خودم دوست نداشتم فاصله سنی شون کم باشه. دوست داشتم دخترم قشنگ بزرگ شه بعد برم سراغ دومی. ولی الان میگم کاش ۲ سال زودتر شروع کرده بودم اقدام رو تا الان حداقل باردار شده بودم. هیچوقت حتی یه درصد فکر نمیکردم واسه باردار شدن انقدر اذیت بشم. همیشه نگران بودم ناخواسته حامله بشم و مطمئن بودم با اولین اقدام بچه دار میشم. چی فکر میکردم، چی شد....!!!!!!!

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
الان دخترت چند سالشه؟؟؟  من خودم دوست نداشتم فاصله سنی شون کم باشه. دوست داشتم دخترم قشنگ بزرگ ...

من اگر میدونستم چی به سرم میاد همون ۳یا ۴سالگی پسرم اقدام میکردم

گلم رابط منم مثل شماست.. متاسفانه آقایون زیر بار مسولیت و سختی نمیرن.. وهمه ی استرسو سختی و بارداری ...

حالا شانسی که من آوردم همسرم هم خودش دلش میخواد و الانم خودش پیشنهاد آی وی اف رو داده. منم بهش گفتم اگه تا یکی دوماه دیگه باردار نشدم دیگه میریم آی وی اف. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2738
هه هی منم همینطور 

آره واقعا من که غر میزنم به شوهرم میگم اگه تو همکاری میکردی الان بچه بغلم بود خودشم کمی نادم هست ولی خوب چه فایده!!!

عزیزم شما پریروز پریود شدی؟ پیاده روی و بادکش و عسل و سیاهدانه یادت نره

دعا کن اگه باردار نیستم زود پریود شم

حالا شانسی که من آوردم همسرم هم خودش دلش میخواد و الانم خودش پیشنهاد آی وی اف رو داده. منم بهش گفتم ...

خوبه خداروشکر همسر منم میگفت آی وی اف اما به خاطر هزینه هاش جلو نیومد 

الان دخترت چند سالشه؟؟؟  من خودم دوست نداشتم فاصله سنی شون کم باشه. دوست داشتم دخترم قشنگ بزرگ ...

پریروز  6سالش رو تموم کرد خودمم متولد 67 ام بیشتر بخاطر سن خودم نگرانم. خدایااااااا یه نیم نگاهی به بچه های با مرام تاپیک بندازی همه چی حله 

آره واقعا من که غر میزنم به شوهرم میگم اگه تو همکاری میکردی الان بچه بغلم بود خودشم کمی نادم هست ولی ...

عزیزم من سه روز جلوتر شد این ماه. باوجود خوردن داروی استرادیول و شیاف پروژسترون... 

والا دیگه این ماه میخوام واکسن بزنم... فعلا اقدام تعطیل.. اما سعی میکنم درمان هامو ادامه بدم شکلات جون ببخشید شاید پرسیده باشم اما یادم نمیمونه... 😅شما چند سال دارید

پریروز  6سالش رو تموم کرد خودمم متولد 67 ام بیشتر بخاطر سن خودم نگرانم. خدایااااااا یه نیم نگاه ...

گلم شرایط سنی شما خیییلی بهتر از من هست زیر ۳۵هستید وزمان خوبی دارید.. نگران نباشید. حتما باردارمیشید

امان از دست مردا بگو بخاطر بچه ات باید اینکارو بکنی نه بخاطر خودت. بنظرم یا باید بچه نیاریم از اول ی ...

ميگه من حوصلم نميگيره ديگه يه بچه ديگه همين رو بزرگ كنيم و امكانات رو براش فراهم كنيم. هر جا كه يه كم به مشكل بخوره اقدام ها هي ميگه چرا بايد اينقدر پيگيري كنيم. منم از 4 سالگي پسرم مي خواستم بچه دوم رو بيارم اما شوهرم راضي نمي شد و همش بهونه ميورد

ایشالا اینماه بارداری     من که شوهرم آز نداده ، اینماه اگه پری بیاد هرطور شده تو خونه ن ...

انشالله دوتامون.انشالله نیاز به آزمایش نمیشه برا شمام...همین تیکرت رو ادامه میدی🥰..انشالله مامان‌روشا ستایش مرضیه مانلی رامان نازی و همه وهرکسی که تو این تاپیکه تا قبل همین سال حامله بشیم.....خدا با ماست مطمینم دیر و زود داره ولی اخرش به هدفمون میرسیم....یه جا خوندم اگه خدا تو دل ادم آرزو و هدفی انداخته پس رسیدن بهش رو تو ادم دیده فقط ممکنه زمانبر باشع....پس نباید خودمون رو دست کم بگیریم ما موفق میشیم.....

2706