2726
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1895653 بازدید | 158198 پست
آفرین کار خوبی میکنی... من که خودمو واسه یه سال اقدام بی نتیجه آماده کرده بودم... واسه سال بعدشم یه ...

قربونت گلم.... یعنی نرم که عکس رنگی بنویسه عزیزم؟شوهرمو چی آزمایش اسپرم ببرم؟

دمای بدن، الگوی قابل اعتمادی نیست، چون الان فصل تغییر میکنه  کولر و بخاری و پتو و... تاثیر میذا ...

اره عزیزم درست میگی ولی من سر اقدامای بچه اولمم دمامو میگرفتم بازم به همین منوال بود و بالاتراز 36.2 اونم تو تخمک گذاریم نمیرفت البته بعد بارداریمو نگرفتم دیگه... 

آدم وقتی تواقدامه به هرریسمانی چنگ میندازه بلکه ازتوش یه امیدی دربیاد😊توکل به خدا ممنون جواب دادین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربون محبتت نیهان جونم😘😘 ان شاءلله  مرسی که واسم دعا میکنی🌹🌹🌹 ان شاءلله که تو دلیت به س ...

قربونت ستایش جون ممنونم،انشاالله چند روز دیگه بی بی مثبتتو بزاری تو تاپیک😘

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       

سلام خانما من اين ماه لتروزول مصرف كردم ديروز يعنى روز ١٣ سيكل تخمك آزاد شده بود با سايز بيست بعدازظهر اقدام كردم نمى دونم اقدامم فايده داشت يا نه؟

در ضمن تخمدان راستم كيست شده يه كوچولو درد مى كنه كسى راهكار داره براى برطرف كردن كيست؟🍎

يا حسين عاشقى ام عاشق ديوانه كيمين        💚💚          كوى عشقوندا يانان عاشق مستانه كيمين.       💚💚              خدا جونم سه تا گل منو در پناه امام حسين حفظ كن.       🍎🌷🌷
2728
من خودم نرفتم عزیزم دکترم نوشت سر پسرمم همین موقع رفتم خواهر و خواهر شوهرمم همون ۶ هفته رفتن  ...

خداحفظشون کنه عزیزم😍

چه جالب ،ولی خب پس صبر میکنم همون ۷ یا ۸ هفته میرم

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       
من ۷هفته و دو روز بودم فکر کنم بذار هفته ی هشتم برو که مطمئن باشی قلب تشکیل شده الکی استرس نگیری

اره قاصدک جون همون موقع میرم بهتره،مرسی مهربون😘

ترس و نگرانی هم نداره عزیزم برو قشنگ راحت دراز بکش رو تخت و ذول بزن ب مانیتور و با لذت لوبیا کوچولوت ...

ای جانم😍 ان شاءالله برام دعاکن عزیزدلم😍

سلام عزیزم. مررررسی، تو خوبی؟ آره گلم، اقدام که رفتم. ولی اون چیزی که سونو نشون داد وضعیت فولیکولیم ...

ان شاءالله هرچی خیره مامان روشا جون،ان شاءالله شما و ستایش جون باهم عکس بی بی مثبتتون رو همین ماه میزارین به حق علی بن موسی الرضا ع 

چرا همه آزمایشات و سونو و پاپ اسمیرم کاملا نرمال بود...فولیک اسید و مولتی ویتامین و ویتامین دی ,و وی ...

خب خوبه دیگه منم همینارو میخوردم،فقط باید استرست رو کم کنی و بیخیال باشی،بسپر به خدا ان شاءالله هرچی مصلحته عزیزم

سلام قربونت دوست مهربونم ک بیادم بودی الهی شکر نه اقدام نرفتم فقط رفتم سونو دیذم خوبه همچی.... انشال ...

بخدا که همیشه بیادم اشکدو جان،خداروشکر که سونوت خوب بوده عزیزم،توکل بخدا ان شاءالله همین ماه نی نی چسبیده به دلت😍

منم ماه سوم اقداممه 

فولیکول ۲۵ داشتم و یه روز در میون اقدام 

بنظرتون امکان داره باردار شم این ماه 

تیکر اقداممه برا مادر شدنم از تهه دلت دعا می‌کنی؟..‌.♡کسی چه میداند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو مینوازد و آواز میخواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می‌گیرد. کسی چه میداند شاید تنها شرط معشوقه‌ی هیلتر به خاک و خون کشیدن دنیا بود؛ کسی سر از کار زن ها در نمی‌آورد.با سکوتشان شعر می‌خوانند؛ با لب‌هایشان قطعنامه صادر می‌کنند؛ با موهایشان جنگ می‌طلبند؛ با چشم هایشان صلح؛ کسی چه می‌داند شاید آخرین بازمانده دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می‌رقصد...^^تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد...!
آفرین کار خوبی میکنی... من که خودمو واسه یه سال اقدام بی نتیجه آماده کرده بودم... واسه سال بعدشم یه ...

قاصدک جون اینکه میگن با تعداد ضربان قلب نی نی میشه تاحدی جنسیت تشخیص داد.درسته؟

از نظرعلمی بخوایم بگیم روزای اول تشکیل قلب مسلما تعدادضربان کمتره چجوریه بعضی تاپیکا نوشتن تعدادکم پسر تعدادزیاد دختره؟

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت
قربونت گلم.... یعنی نرم که عکس رنگی بنویسه عزیزم؟شوهرمو چی آزمایش اسپرم ببرم؟

حالا ان شاالله که به زودی باردار میشی... حداقل ۶ ماه اقدام کن.. اگر خدایی نکرده نتیجه نگرفتی بعد برو دنبال دکتر و آزمایش

ولی به نظرم آرامشت رو حفظ کنی، زودی باردار میشی

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
اره عزیزم درست میگی ولی من سر اقدامای بچه اولمم دمامو میگرفتم بازم به همین منوال بود و بالاتراز 36.2 ...

ان شاالله که این ماه نتیجه ی خیر بگیرید🤲🤲

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2706