2737
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898574 بازدید | 158257 پست
ختم صلوات ۲۱۰۰۰هزارتایی در این روز فرخنده ک مختص پیامبر اسلام حضرت محمد ص هست به نیت باردار شدن اعضا ...

مرضیه جون من ۴ تا دیگه شیاف دارم، دکترم ۱۶ تا نوشته بود

تا سونو قلب  ۱۴ روز دیگه مونده

تا سونو قلب شیاف بزارم؟

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       

سوره مریم قرائت شد

انشالله خداوند به زودی زود به انتظار عزیز یه فرزند سالم صالح بده🤲🤲🤲🤲🤲

انشالله حلمای عزیز هم حاجت روا بشه و نی نیشو صحیح و سالم بغل بگیره🤲🤲🤲🤲🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ختم صلوات ۲۱۰۰۰هزارتایی در این روز فرخنده ک مختص پیامبر اسلام حضرت محمد ص هست به نیت باردار شدن اعضا ...

عزیزم فردا هم میشه؟؟

خدایاشکرت،یه دونه صلوات انشاالله صحیح و سالم دوران وسپری کنم.

من ۴۰۰ تا میفرستم.😊

انشاالله همه مون  باردار بشیم.

خدایاشکرت،یه دونه صلوات انشاالله صحیح و سالم دوران وسپری کنم.
2731
خانما ی سوال دارم ...بعد رابطه چقد بخوابم کافیه؟

به نظر من یربع کافیه بعضیا نیم ساعت بعضیام تا صبح میخوابن من پنج دقیقه پاهام بالا بود بالشت زیر کمرم بعدشم به طرف چپ میخوابیدم یه ده دقیقه ای ماه اول اقدامم خداروشکر باردار شدم

به نظر من یربع کافیه بعضیا نیم ساعت بعضیام تا صبح میخوابن من پنج دقیقه پاهام بالا بود بالشت زیر کمرم ...

من یه ساعت میخوابم بعدش میرم دستشویی اشکال ندارع؟ من ماه دوم اقدامم ماه قبل ۸ روز پریودم جلو افتاد

2738
مرضیه جون من ۴ تا دیگه شیاف دارم، دکترم ۱۶ تا نوشته بود تا سونو قلب  ۱۴ روز دیگه مونده تا سون ...

شما از کی شیاف میذارید؟چه شیافی؟

خدای مهربونم،ریزدونه ای که در وجودم نهادی و به سلامت بغل بگیرم و لیاقت نگهداری از هدیه ی ارزشمندتو داشته باشم،پروردگار عزیزم فرزندم توانمند و مفید بشه جوری که دنیا به وجودش نیاز داشته باشه،💌
فردا سونو آنومالی دارم از هیجان خوابم نمیبره دعا کنید اول سالم و بعد پسر باشه انشالله

عزیزم فردا بی خبرمون نذاری انشالله که یه پسر سالم و صالح خدا بهت بده،ان تی برات حدس نزده بودن؟

خدای مهربونم،ریزدونه ای که در وجودم نهادی و به سلامت بغل بگیرم و لیاقت نگهداری از هدیه ی ارزشمندتو داشته باشم،پروردگار عزیزم فرزندم توانمند و مفید بشه جوری که دنیا به وجودش نیاز داشته باشه،💌
ای جانم میده ان شاءالله میده 😍😍 اگه خدا بخواد سونو وکیت هیچ کاری وجلو نمی‌بره.. مگه من ماه پیش نر ...

آره واقعا من همش میگفتم خوشبحال اونایی که اینهمه فولیکول دارن و همشون هم بالغ هستن چون خودم رفته بودم سونو کلا فولکیکول نداشتم ک بخواد بالغ باشه حتی یدونه هم نداشتم همشون ریز بودن ولی همون ماه اومدم باردار شدم 

فقط خدا 

فقط خدا 

فقط خدا تا نخواد هیچ اتفاقی نمیفتع فقط باید امیدمون ب خودش باشه ک هز غیر ممکنی و‌ بخواد ممکن می‌کنه

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
حتما میام خبر میدم نه گفت هیچی معلوم نیست و پاهاش بهم چسبونده

خداییش خیلی هیجان داره 

من سر دخترم توی ان تی گفت بوی دختر میاد آنقدر ذوق کردم از سونو اومدم رفتم براش لباسای گل گلی خوشکل خریدم،کله نه ماه باهاش حرف میزدم انشالله برای تو هم به دلت بشه و یه پسر سالم و صالح باشه

2706