2726
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1897206 بازدید | 158215 پست
❤بچه ها من امشب یه نماز حاجت خوندم برا حاجت خودم و یه نماز حاجت هم برا حاجت تمام اعضا تاپیک،انشالا ک ...

قبول باشه عزیزم، انشالله شنبه خوش خبر بیای تاپیک بگی بچه ها بچه ها تو دلیم‌پسر خداروشکر ازمایش هم جوابش عالی بوده

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
خداروشکرررر که زود خوب شدی عزیزم 😊 موعدت کی هست؟؟؟ کی منتظر بیبی چک مثبت باشیم ایشالا؟ 😉

مرسی عزیزم😘

موعدم ده روز دیگه

بی بی مثبت کجا بود خواهر..😅😅

از الان علائم پریودی دارم.. باز فک کنم این ماه هم همه رو به فنا دادم🤦‍♀️

تو در چه حالی؟ کیتت رفت رو اوج؟ اقدام رفتی؟ 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا واسه من الان ۶ ماه ۲روز دو روز جلو میوفته🤣🤣🤣

خوب توهم این ماه باردار میشی دیگه😂

مادرشوهرمن هر چی بگه همون میشه 😉

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2728
خوب توهم این ماه باردار میشی دیگه😂 مادرشوهرمن هر چی بگه همون میشه 😉

🤣🤣🤣 شوخرررر من میگ هروقت وقتش شد بگووو فک کنم دیگ زیادی دلش صابون‌میزنه😂😂

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
بی بی شما که خیلی خوشرنگه😍 مبارکت باشه ان شاء الله  ولی من هرماه یه هفته به موعدم همین دردها ...

ممنونم عزیزم . ولی منم همیشه ۷ روز قبل پریودی درد میومد سراغم اما این ماه ده روز قبلش دردام  شروع شد  و از دو روز بعد اقدام سینه درد شدید تا همین الان دارم الانم که بیبی مثبت شد 

آبجی های قشنگم خوابیدید😅 الان فقط من آنلاینم😅 عیدهمگیتون مبارک...🌹🌹🌹🌹🌹 شب همگی خوش🌹🌹🌹🌹 ...

عید شما هم مبارک عزیزم🙏😘

ان شاءالله  به حق این روز خجسته همگیمون حاجت روا شیم♥🌹

آره آمپول داد گفت داروهاتو ادامه بده واسه من کوتاه تر از توعه بخاطر اینه ، میگم من رفتم دستشویی دست ...

من لمسش نکردم ،درد داشت یعنی؟

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
مبارکت باشه عزیزم خدا شاهده از ته دلم برات خوشحالم التماس دعا

قربونت عزیزم،منم خوشحالم بخاطر داشتن دوستان مهربون و خوش قلب الهی که  همه بچه های تاپبک به خواستشون برسن🤗

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
انشالله بسلامتی من وقتی رفتم واکسن بزنم از اونجا پرسیدم گفتم تو اقدام واکسن بزنیم مشکلی نداره گفتن ن ...

من یک هفته از دوز دوم واکسنم میگذره دکتر گفت این ماه اقدام نکن 

خدایا تو رو خدا ....گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی ..
ممنون،خدا براتون حفظ کنه،ببخشید با کیت پیش رفتید یا امپول ازاد سازی زدین؟چندتا اقدام داشتید ممنون می ...

من قرص لتروزول از سوم تا پنج هر روز خوردم روزی دوتا ،، بعد آمپول زدم دوتا آزاد سازی

😍خدایا شکرت 😍
🤣🤣🤣 شوخرررر من میگ هروقت وقتش شد بگووو فک کنم دیگ زیادی دلش صابون‌میزنه😂😂

😂 😂 😂 

اون بنده خدا الان یه دستش به سگک کمربندشه تو اشاره کنی بکشه پایین😂🤭🤭

2706