2737
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898824 بازدید | 158260 پست
عزیزم شما ماه چندم اقدام بودی که باردار شدی ؟ من ماه گذشته اقدام کردم اما پریود شدم اونم ۸ روز جلوتر

خب این عقب و جلو انداختن پریود نشانه خوبیه رحمت داره آماده میشه

اگه اسپرم شوهرت خوب باشه خودتم تخمک خوب و بالغ داشته باشی و ضخامت رحم خوب باشه و مهم تر از همه اینکه استرس بارداری رو نداشته باشی ان شاءالله باردار میشی

روژان 💜  پژمان 💙  ماهان 🧡  آرمان 💚            دخترم ، نور زندگیم ، بمونی برام.             

ختم صلوات به نیت دوست عزیزمون انتظار که خدا اینسری دلشو شاد کنه

هرکی مایل به شرکت تو این ختم هست بسم الله

۵۱۰۰صلوات فرستاده شده

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس بده

مرضیه جون من دوباره تیتر دادم ۳۴۰ بود،بعد از سقط حامله شدم دعا کن برام،تیترم پایین نیست؟۲۴ تیترم ۱۲ بود

خدای مهربونم،ریزدونه ای که در وجودم نهادی و به سلامت بغل بگیرم و لیاقت نگهداری از هدیه ی ارزشمندتو داشته باشم،پروردگار عزیزم فرزندم توانمند و مفید بشه جوری که دنیا به وجودش نیاز داشته باشه،💌
2731
فدای تو مهربونم....ماها خواهرا تنها کاری که ازمون برمیاد دعا کردن در حق همدیگس...انشالله توکل به خدا ...

ان شاءالله عزیزم

کی گفته بچه داری دیگه نباید بی تاب باشی

منم واسه بچه دوم خیلی بی تاب بودم دخترم خیلی خیلی تنهاست... دور و بری هام همه دوتا بچه دارن ... دخترم با اینکه سه سالش بود همش میگفت چرا اونا دوتان من تنهام

با این حرفش آتیش مینداخت تو دلم...

روژان 💜  پژمان 💙  ماهان 🧡  آرمان 💚            دخترم ، نور زندگیم ، بمونی برام.             
من تو استراحت بسر میبرم اینهفته برم دز دوم واکسن بزنم انشاله 

انشالله بسلامتی من وقتی رفتم واکسن بزنم از اونجا پرسیدم گفتم تو اقدام واکسن بزنیم مشکلی نداره گفتن نه فقط باردار نباشی و اگه هم بارداری بعد 12 هفته واکسن بزن . بعد گفتن واکین اولنو بزن اگه باردار بودی دومی رو نرن. دکترخودم هم همینو گفت

💚 صلوات برای سلامتی نی نیم❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلام عزیزم خوبم هیچ‌ حسی ب پساری ندارم خداروشکر اصلا اذیت نیستم ،، خدا کنه فقط عفونت نکنم 

خداروشکر که اذیت نیستی. انشالله عفونت نمیکنی امیدت بخدا باشه

💚 صلوات برای سلامتی نی نیم❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738
سلام خانما من روز ۱۲ پری یه فولیکول ۲۵ و یه ۱۵ داشتم دیگه اقدام نداشتم تا روز ۲۰ نزدیکی داشتم احتمال ...

@marziye68    عزیزم میشه بمنم کمک کنی 

دفعه قبل با فولی ۲۳ اقدام کردپوچ بود قلب تشکیل نشد خیلی اذیت شدم الان با ۲۵ میترسم گرفته باشه بیچاره شم

عکس بده

این بی بی با تیتر ۳۴۰ 

خدای مهربونم،ریزدونه ای که در وجودم نهادی و به سلامت بغل بگیرم و لیاقت نگهداری از هدیه ی ارزشمندتو داشته باشم،پروردگار عزیزم فرزندم توانمند و مفید بشه جوری که دنیا به وجودش نیاز داشته باشه،💌
فدای تو مهربونم....ماها خواهرا تنها کاری که ازمون برمیاد دعا کردن در حق همدیگس...انشالله توکل به خدا ...

حتما آخر داستانمون خوشه خواهر 😍😍 

منم خیلی دعاگوی بچه ها هستم.. وقتی دعا میکنم خودم سبک میشم.. دوست دارم همه تو زندگیهاشون خوش باشن. ان شاءلله که همه ی منتظرا به زودی انتظارشون تموم بشه 🙏🙏

به حق این شب عزیز سال بعدی همه اینجا از ختنه پسرامون حرف بزنیم🤭🤭

البته اونایی که پسر میخوان😅

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
چند سیکلی؟؟؟؟ 

این بی بی با تیتر ۱۲ بود

مرضیه جون من دوباره تیتر دادم ۳۴۰ بود،بعد از سقط حامله شدم دعا کن برام،تیترم پایین نیست؟۲۴ تیترم ۱۲ ...

ای جانم، نه بابا خیلی هم خوبه دو روز دیگ یه تیتر بتا بده اگ بالا رفت خیالت دیگ صددرصد راحت باشه. نکنه همون یه اقدام مشکوک منجر به بارداریت شد

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
۱۱سیکل اینماه هیچ دارویی نخوردم ولی از ۸سیکل ترشح ت خ داشتم ماههای قبل از ۱۰سیکل ب بعد شروع میشد

اگ ترشح تخم مرغی داری اقدامت شروع کن یعنی ترشح بین دو انگشت میگیری باید کش بیاد

@marziye68    عزیزم میشه بمنم کمک کنی  دفعه قبل با فولی ۲۳ اقدام کردپوچ بود قلب تش ...

برای چی بیچاره، انشالله ک اینبار قشنگ تو دلیت بچسبه به دلت، حتما اسیدفولیک بخور

2706