2737
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898650 بازدید | 158260 پست

سلام به همه و آرزوی سلامتی و برآورده شدن همه حاجات، امروز صبح فهمیدم ۵ هفته و دو روزِ که خدا فرشته‌شو مهمون دلم کرده، سه یا چهار روز پیش عکس بیبی چکم رو همینجا گذاشتم و منفی بود ولی امروز خداروشکر آزمایش خون دادم مثبت بود، خواستم هم تو شادیم شریک باشید هم اینکه از دعاها و انرژی‌های خوبتون تشکر کنم❣️❣️❣️❣️❣️

God help me to be strong enough not to lie to myself 
انشالله که خیره و نینیت سالم و سلامته عزیزم منم یه سید هست تو روستامون خیلی حاجت میده یه دعای توسل ن ...

لطف میکنی گلم.

انشالا خیرش به زندگی خودت هم برگرده.

به خدا حالم که خوب بشه برا تک تکتون رو جبران میکنم.

اسم سید بزرگوار و بگو خودمم بهش توسل شم،بلکه جدش شفاعتم کنه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرمانم هر روز به نیت تو دلیت هفت تا حمد میخونم مطمینم که سالم و سلامته‌‌‌یقین داشته باش.....تا یه هف ...

ای جااانم.

به خدا خنده نشست رو لبم.

ای خدا یعنی میشه،منم بیام خوشحالتون کنم.

لطف میکنی تو،مهربونم

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2728
ای جانم😍😍 چقدرخوشگه😍😍خیلی مبارکه😍😍 ان شاءلله که حضرت محمد ص به سلامتی برسونه بغلت تو دلیتو🙏 ...

مرسی عزیزم 

ان شاالله شماهم به سلامتی نی نینون رو بغل بگیری

اندیشه عیش بی حضورش، ترسم که بدو رسد...؛نخواهم.
مرضیه و قاصدک و ستایش عزیزم من تصمیمو گرفتم که شنبه برم اصفهان بامید خدا ،،  آخه ب اراکی شک دا ...

ان شاالله که خیره

خیلی مراقب خودت باش...

صندلی عقب ماشین رو کامل تخت کن بشین عقب که پاتو دراز کنی...

هر یه ساعت هم پیاده شو یه قدمی بزن

دستشویی هم خواستی بری بین راه حتما دستکش و مایع و الکل ببر

اگه میتونی یه دستشویی فرنگی سیار هست شبیه چهارپایه برزنتی هاس... تا شو هست... کالا پزشکی ها دارن...یکی از اونا بگیر با خودت ببر

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
سلام دوستان عزیز به لطف خدا و دعای خیر شما و دل پاکتون برای منم مثبت شد. با گریه برای همتون دعا کر ...

عزیزم مبارک باشه 😍😍😍😍

چه خوشرنگم هست ماشاله 

انشاله صحیح و سالم بدنیا بیاری نی نی خوشگلتو

2738
سلام به همه و آرزوی سلامتی و برآورده شدن همه حاجات، امروز صبح فهمیدم ۵ هفته و دو روزِ که خدا فرشته‌ش ...

خداروشکر

مبارکه💕

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
سلام به همه و آرزوی سلامتی و برآورده شدن همه حاجات، امروز صبح فهمیدم ۵ هفته و دو روزِ که خدا فرشته‌ش ...

الهی شکر،مبارکه😍

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
سلام دوستان عزیز به لطف خدا و دعای خیر شما و دل پاکتون برای منم مثبت شد. با گریه برای همتون دعا کر ...

ای جااانم خداروشکر که دل شما هم شاد شد😍😍

ان شاءالله سالم وصالح باشه و جنسیت دلخواهت❤

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
2706