2410
2553
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1888965 بازدید | 158119 پست
عزیزدلم مهم اینه که آخرش با خیر و خوشی تموم میشه و نی نی گلی صحیح و سالم میاد تو بغلت. فقط به همین ف ...

اخرش🥺🥺🥺

ای خدا آخرشو خیر کن🤲

به خاطر دل من نه،به خاطر دل شما که اینقدر اذیتتون کردم

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
آرمان عزیزم اینقدر زود خودتو نباز..از این ریسک ها به خیلی ها میزنن.  توروخدا الکی فکروخیال نکن ...

ستایش عزیزم،اصلا نمیدونم چی بگم،چی کار کنم.

حالا پنجشنبه برم دکتر ببینم چی میگه.

حرفاتون آرومم میکنه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
عزیزم ناراحت نباش دکترا شانسی باردارهارو موش آزمایشگاهی میکنن هیچم نگران حالشون و استرساشون نیستن م ...

کاش منم مثل اونا بشم.

حداقل اخرش به خیر و خوشی باشه

عزیزمی،قشنگ حالت رو میفهمم اما بدون استرست الکی هست،خدا بهترینارو واست کنار گذاشته دختر،شک نکن

انشالا خدا از دهنت بشنوه

2714
عزززززیزم بهت تبریک ویژه میگم انشاءالله جشن دامادی گلپسرت دیروز واست پیام گذاشتم فکر کنم ندیدی من ...

ممنونم عزیزم،دیروز اعلاناتم ترکوند خیلی پیام داشتم شرمنده اگه ندیدم،انشاالله که شمام گل پسری رو صحیح و سلامت بغل میگیری😍😍😍

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
ان شاالله نی نی سالمه و کاکل زری کاری به جز دعا از دستم  بر نمیاد

بزرگترین لطف در حقمه.

قربون نفست.😘

باشه عزیزم مرسی....میشه اصلا تخمک گذاری انجام نشه؟

ان شاءلله که میشه واسه شما.. دوقلو یه دختر یه پسر میشه😊😊

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2706