2726
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1896078 بازدید | 158198 پست
آرمان جون هیچی نیست اصلا به خودت و نی نی استرس وارد نکن آرامش خودت رو حفظ کن عزیزدل💚 من واست صلوا ...

خیلی ممنونم ازت🥺

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
سلام شبنم جون خوبی؟ شما هم با لتروزول باردار شدی؟ میگم وقتی ازمایش دادی و مثبت شد کی رفتی سونو و د ...

سلام آره عزیزم 

نه من دارو مصرف نکردم 

والا بارذاری من معجزه بود همون ماهی که رفتم سونو 14 سیکلم سونو گفت فولیکول ام ریز هستن منم دیگه گفتم باردار نمیشم که همون ماه باردار شدم 

5 هفته رفتم سونو که ببینم خارج رحم هست یا نه

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@آرمان1400     برات صلوات میفرستم انشاالله هیچ مشکلی نیست نگران نباش به خودتم استرس وارد ...

ممنونم گلم.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2728
سلام آره عزیزم  نه من دارو مصرف نکردم  والا بارذاری من معجزه بود همون ماهی که رفتم سونو ...

اها یادم اومد😍

ممنون عزیزدلم،ان شاءالله به سلامت بغل بگیریش😍😍

واسه قلب کی رفتی شبنم جون؟

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       
اها یادم اومد😍 ممنون عزیزدلم،ان شاءالله به سلامت بغل بگیریش😍😍 واسه قلب کی رفتی شبنم جون؟

7 هفته

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
منم زمان تخمک گذاری ترشحات تخم مرغی مانند دارم اون شبا زیاد اقدام کنم؟ روزای قبل و بعدش نرم؟

اون روزها و که خودت میدونی ترشحات زیاده  روحتما اقدام برو. حالا هر کیتی بود میگرفتی باز از هیچی بهتره. الانم چون تازه پاک شدی وقت داری تونستی بگیر. اینجوری خسته میشید از اقدام‌های زیاد.. من تجربه شو داشتم عزیزم. 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
سلام خوبی ستایش جون چه خبر باردار نشدی؟ 

سلام عزیزم.. توخوبی😘

نه باردار نشدم کرونا گرفتم😅😅

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
نگران نباش عزیزم ان شاءالله با دارو درمان میشه، چند درصد بود تحرکش و مورفولوژی؟

همچنین عزیزم،انشالله شماهم زودی مامان بشید

تقریبا رنج آزمایشگاه ها باهم فرق داره

نرمال مورفو ۴ ولی همسرم ۳

تحرک سریعش اول۱۰وبعدش۱۶

تعدادم نرمالش ۱۵میلیونه و همسرم۱۸میلیون

خدایا مراقب بچه‌ها و عزیزام باش،مرسی🤲🏻🤍💛❤💚🧡💙💜🤎
غربالگری تو هم ریسک خورده بود؟

نه عزیزم برا طول سرویکسم اومدم سونو داخلی

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
خیلی ممنونم ازت🥺

سلام عزیزم،اصلا نگران نباش

مطمئن هستم که گل پسرت سالم سالمه

به قول بچه ها استرست الان بدتره

واست 100 صلوات میفرستم

به قول ساناز دستت رو بده دست خدا،تنها نیستی

خدا خودش همه جوره مراقب تو وگل پسری هست

در دلم جایی برا هیچ کس غیراز تو نیست.....گاه یک دنیا فقط با یک نفر پر میشود...
ممنونم گلم.

تو ان تی همه چیزت اُکی بوده؟؟

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
مامان روشا میبینی اون سری رفتم سونو با چشم گریون اومدم،این سری رفتم ازمایش بازم با چشم گریون اومدم😭

عزیزدلم مهم اینه که آخرش با خیر و خوشی تموم میشه و نی نی گلی صحیح و سالم میاد تو بغلت. فقط به همین فکر کن. 🙂

نشین جلوجلو غصه ی چیزی رو بخور که اصلا وجود نداره. من مطمئنم نی نی سالمه سالمه. 😉

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2706