2737
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898643 بازدید | 158260 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم،انشاالله شمام با بیبی مثبتت خوشحالمون کنی😍هم خودت هم زن برادرت با هم باردار شین

انشاءالله عزیزم. توکل به خدا.🙏🙏🙏با حال خوبت دعاکن حتما خدا صداتو میشنوه.😙😙😙

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
خلاصه تفسیر آیات ۴ و ۵ سوره مریم در دعا از كلمه ى «ربّ» استمداد بجوييم، «ربّ... ربّ... ربّ» از ...

سوره ی مریم برای بارداری خیلی حاجت میده . 

هم از زکریا که سالها فرزندی نداشت در سوره گفته میشه هم از مریم . 

خداوند به زکریا و الیزابت همسر زکریا همراه با بارداری مریم به صورت معجزه یحی رو میده . 

میدونم با خواندن این چله بچه ها به صورت معجزه باردار میشن 🙏🙏🙏🙏 انشالله 🙏🙏🧿🧿

♥️
2728

سوره‌حضرت‌مریم‌به‌نیت‌زینب‌جان‌قرات‌شد‌ان‌شالله‌که‌به‌زودی‌زودخبرباردار‌شدنش‌بمابده‌‌باجنسیت‌دلخواهش‌الهی‌آمدیم

اللهم‌صلی‌علی‌محمد‌وآل‌محمدوعجل‌فرجهم

من‌قم‌هستم‌گلم‌ آزمایشگاه‌مصدق‌به‌آزمایشگاهش‌هیچ‌اعتباری‌نیس‌دستگاهاشون‌قدیمیه‌

تو ک میدونستی اعتباری نبود چرا اونجا ازمایش دادی؟؟؟؟

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

سوره ی مریم به نیت زینب عزیز خوانده شد،ان شاءالله خدا فرزند سالم و صالح با جنسیت دلخواه عطا کند💚💚💚

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       

این دوستمون فردا صبح بی بی میزنن من باهاش در تماسم انشالله ک خوش خبر باشن چون نت ندارن در منزلشون بخاطر همین اینطوری در ارتباطیم‌براش از خدا بخواید ک فردا بی بی مثبت بشن و خدا یه تو دلی سالم بهش ببخشه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2738

@پونه99   پونه ی عزیز بارداریت مبارک باشه😍خیلی خوشحال شدم ان شاءالله این دوران رو به سلامت و دل خوش سپری کنی و خدا خودش حافظ خودت و نی نی عزیزت باشه😍💚❤

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       
کاملا طبیعیه عزیزم به خاطر همین اکثر اونایی که کرونا میگیرن خیلی لاغر میشن ولی باید به زور بخوری تا ...

خدا از دهنت بشنوه

خیر ببینی ان شاءالله خواهر

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
خدا از دهنت بشنوه خیر ببینی ان شاءالله خواهر

چایی خیلی بد مزس تو دهن،، 

سعی کن سوپ زیاد درست کنی و بخوری کنار غذا سبزی بزار تا یکم اشتهات و زیاد کنه 

استامینوفن ساده بخور بدن دردت خوب میشه 

واسه منو خانوادم هرکدوم سه روز بدن درد داشتیم بعدش دماغمون کیپ شد تا چند روز تا الانم که بویایی و چشایی نداشتیم 

😍خدایا شکرت 😍
چایی خیلی بد مزس تو دهن،،  سعی کن سوپ زیاد درست کنی و بخوری کنار غذا سبزی بزار تا یکم اشتهات و ...

منم اینجوریم🤦‍♀️. 

سبزی هم دیگه حال نمیده🤦‍♀️

یعنی اصلا اشتها ندارم..هیچی مزه نمیده.فقط آب دوست دارم چون مزه ی خودشو میده😅

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
غروب مامانم اسپند دود کرد کردمش تو دماغم یه ذرهههههه بوشو حس کردم ،

پدربزرگت خوب شد؟ مامانت اومده پیشت؟ 

2706