2726
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1897401 بازدید | 158223 پست
نگران نباش دوسی جونم.  یه روزم نوبت ما میشه میریم حمام دلمون شاد میشه  😭😭🤧🤧🤧

آره با همون شعر شیرازیه و فرش قرمز و شمع راهیمون میکنن بچهای تاپیک 😢😂😂😂

😍خدایا شکرت 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم ...🙏🙏🙏انشاالله هم خودت هم همه اون چهل نفر بزودی زود بی بی مثبت بزارن تو گروه ...❤❤❤ ...

الهی امین 🤲🤲

شماهم بااون فرشته ای که تووجودتون هست برامون دعاکنید🙏

انشااالله بسلامتی بغلش کنی🤲

بهترین حس دنیاحس مادرشدن هستش امیدوارم همه خانومهای سرزمینم این حس روتجربه کنن 🤲🤲🤲🤲خداجوووووونم ممنوووووون🙏🙏🙏بعداز۵سال انتظاردقیقاروزتاسوعابی بی چکم مثبت شدخدایاااااااااشکررررررررت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲ازخدامیخوام همه اون مادرانی که منتظرهستن خدامثل من دلشونوشادکنه الهی امین🤲🤲🤲دوستان دعاکنین خدانی نی موسالم وصالح بزاره بغلم🙏🙏🙏🙏
2728

@67setayesh67   رو پستت ریپ نشد

انشاالله بزودی بی بی چک مثبتو ببینم🙏🌹❤💚

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌹 خدایاشکرت بابت تمامی نعمت هات 🙏💛خدایا به تمامی دوستانم که منتظر معجزه تو هستن بهترین ها را رقم بزن وبهشون فرزندان سالم و صالح عطا کن...💐🌸خدایا کنجدمو سلامت برسون بغلم😍💕💕👶
احتمالا روزای تخمک گذاریته پس

حتما برام دعاکنیددیکه این ماه مادربشم🤲🙏🙏

بهترین حس دنیاحس مادرشدن هستش امیدوارم همه خانومهای سرزمینم این حس روتجربه کنن 🤲🤲🤲🤲خداجوووووونم ممنوووووون🙏🙏🙏بعداز۵سال انتظاردقیقاروزتاسوعابی بی چکم مثبت شدخدایاااااااااشکررررررررت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲ازخدامیخوام همه اون مادرانی که منتظرهستن خدامثل من دلشونوشادکنه الهی امین🤲🤲🤲دوستان دعاکنین خدانی نی موسالم وصالح بزاره بغلم🙏🙏🙏🙏
حتما برام دعاکنیددیکه این ماه مادربشم🤲🙏🙏

چشم حتما.

انشالا که ماه دیگه این موقع یه کنجد در حال رشد باشه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
تبریک میگم عزیزم  من خیلی آدم احساسی هستم وقتی پستتو دیدم اشک ریختم ❤

ممنونم عزیزم قربون اشکات 😍انشاالله بشه روزی که منم برای بی بی چک مثبت شما اشک بریزم🙏🌹💚

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌹 خدایاشکرت بابت تمامی نعمت هات 🙏💛خدایا به تمامی دوستانم که منتظر معجزه تو هستن بهترین ها را رقم بزن وبهشون فرزندان سالم و صالح عطا کن...💐🌸خدایا کنجدمو سلامت برسون بغلم😍💕💕👶
واسه من که مجبورم دیر ب دیر حموم برم خوبه 😢😢😢😢😢😂😂😂😂😂  واست صدتا صلوات میفرستم انشالل ...

حالا روژان جون سعی کن اصلا نمک نزنی..بی مزه همه چی رو بخور.. نمک زیاد  اصلا واست خوب نیست. 

میدونم خیلی بی مزه اس انگار آب میخوری ولی از فشار بالا که خیلی بهتره خدانکرده زبونم لال  بیاد سراغت🤦‍♀️

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
شما خودت سرخود شیاف میزدی یا دکتر داده بود؟

دکتر داده بود چون پریود قبلیم دفع لخته داشتم 

الهی امین 🤲🤲 شماهم بااون فرشته ای که تووجودتون هست برامون دعاکنید🙏 انشااالله بسلامتی بغلش کنی🤲

چشم عزیزم حتما...ممنونم بابت دعای خیرت🙏🙏🌹💚

چشم حتما. انشالا که ماه دیگه این موقع یه کنجد در حال رشد باشه

انشاالله🤲🤲

انشاالله خدابه شماوکنجدتون سلامتی بده نی نیتون زیرسایه پدرومادرش بزرگ بشه🤲🤲🌹🌹

چشم عزیزم حتما...ممنونم بابت دعای خیرت🙏🙏🌹💚

❤️❤️🌹🌹💚

سلام مامان خانومیای مهربون و مامانای اینده

من این ماه کلومیفن استفاده کردم 

بادفعه اول استفاده ازش امکان بارداری هست؟

کسی بوده باردار بشه به یه دفعه؟

هرشب اسید فولیک هم میخورم

2706