2737
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898324 بازدید | 158251 پست
باشه میگم من سردرد میگیرم فقط با کدیین و نوافن خوب میشم بنظرت اینا روی کیفیت تخمک و لقاح اثر میذارن ...

نوافن‌نخور 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا ده روز بعد؟ دکتر من گفت موردی نداره؟🥺

از خانه بهداشت پرسیدم

احتمالا بخاطر عوارض احتمالی واکسن هست که میخوان مطمئن بشن مشکلی نیست

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
دکترت خیلی بیخود گفت، اینجا طرف با مورفو۴ پسردار شد این چرت و پرتا چیه ک دکترت گفته  از اسپرم ه ...

«رَبَّنا وَ اجْعَلْنا مُسْلِمَيْنِ لَکَ وَ مِنْ ذُرِّيَّتِنا أُمَّةً مُسْلِمَةً لَکَ وَ أَرِنا مَناسِکَنا وَ تُبْ عَلَيْنا إِنَّکَ أَنْتَ التَّوَّابُ الرَّحيمُ»                                             🌸 الحمدلله رب العالمین 🌸
2738
Lh ربطی ب hcg نداره عزیزم  نشون نمیده

دوره لئوتال ال اچ زیاد هست

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
دکترت خیلی بیخود گفت، اینجا طرف با مورفو۴ پسردار شد این چرت و پرتا چیه ک دکترت گفته  از اسپرم ه ...

«رَبَّنا وَ اجْعَلْنا مُسْلِمَيْنِ لَکَ وَ مِنْ ذُرِّيَّتِنا أُمَّةً مُسْلِمَةً لَکَ وَ أَرِنا مَناسِکَنا وَ تُبْ عَلَيْنا إِنَّکَ أَنْتَ التَّوَّابُ الرَّحيمُ»                                             🌸 الحمدلله رب العالمین 🌸
مرضیه جان من ساعت ۱ظهر دوتا ازاد سازی زدم الان تخمدان چپم که غولی بیست داشت داره سوزن سوزن میشه بنظ ...

احتمال همه چی هست

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

بهش دارو چی داده نورا

سونوگرافی بیضه انجام داد؟؟ واریکوسل نداره؟

الان حدود دو سال بود اقدام بودیم... گرمی میخوردیم... تقویت میکردیم خودمون رو... خسته شدم... آز اسپرم گرفتیم... دیدیم مشکل از اینجا بوده... خیلی منتظر موندیم... من حاضرم آی وی اف بشم و بچه دار شم

الان حدود دو سال بود اقدام بودیم... گرمی میخوردیم... تقویت میکردیم خودمون رو... خسته شدم... آز اسپرم ...

بهش دارو چی داده نورا

سونوگرافی بیضه انجام داد؟؟ واریکوسل نداره؟

2706