2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898645 بازدید | 158260 پست
شب بیست و یکم خواندن دسته جمعی زیارت عاشورااااااا  ساعت ۹ شب به نیت شهید سعید سامانلو بچه ها ...

سلام قشنگم خوش اومدی جات واقعا خالی بود مرضیه جونم...دلتنگت شده بودم  

سانی جان خداروشکر رفتی آنومالی دختر خوشگلمون سالم بود😍😙....دعاکن منم این ماه ماه آخر انتظارم باشه ...

پونه جونم خیلییی دعات میکنم عزیزم . دلت شاد میشه به امیییید خداااا🙏🙏🙏🙏🙏🙏

♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام رژان جان خوبی؟عزیزم یسوال داشتم من رفتم دکتر بهش گفتم 6،7ماه اقدامم نمیشه بهم لتروزل..متفورمین ...

بهتره روز یازده بری سونو تا غافلگیر نشی. اصلا هم نیاز به نسخه و دکتر نداری 

این دکترا دیگه خیلی بیخیالی میکنن   

الاهی دورت بگردم . انشالله واسه شما شادی کنیم توی تاپیک به زودی 🧿🧿🧿🙏🙏🙏

خدا نکنه مامان خوشگله....وای انشالله انشالله بی صبرانه منتظر اونروزم بیام خبر بدم فقط انرژی مثبت گروهی دوست قشنگم....دیگه الان با خیال راحت دنبال یه اسم ناز واسه پرنسست باش🥰🥰🥰🥰👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
2738
شب بیست و یکم خواندن دسته جمعی زیارت عاشورااااااا  ساعت ۹ شب به نیت شهید سعید سامانلو بچه ها ...

مرضیه😍

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
سلام رژان جان خوبی؟عزیزم یسوال داشتم من رفتم دکتر بهش گفتم 6،7ماه اقدامم نمیشه بهم لتروزل..متفورمین ...

سلام عزیزم بنظرم اگه ماه قبل بدون آمپول و دارو فولی ۲۱ داشتی همون لتروزل کافیه ، 

من اصلا متفرمین نخوردم لترزول و دوتا دوتا تا پنج روز از سوم تا هفتم میخوردم ،، 

و حتما روز ۱۰ یا ۱۱ سونو برام مینوشت بنظرم سونو لازمه شاید بعضی وقتا فولی ها بازم زمان بخوان تا رشد کنن تو آمپول بزنی تحریک میشن و آزاد میشن ،، 

😍خدایا شکرت 😍
عزیزم حتما خودتو تقویت کن مکمل اول بوست دها.. سیاه دونه و ماساژ رحم بابام دونه و روغن زیتون چرب کن ب ...

مرسی عزیزم که به فکرمی همین حس خوبی بهم میده‌‌‌برای منی که حتی خواهرم ندارم🥰...‌اره تقریبن تمام اینکارا رو کردم چندتا چیز جدیدم گفتی اونم حتمن رعایت.....من مشکل همسرمه....دکتر بهم فعلن دارویی نداده طبق سونوها و ازمایشا گفته که فعلن رو همسر کار میکنیم....انشالله که این‌ماه بی بی خودت رو ببینم ذوق کنم فقط😊و خدا قسمت منم کنه با دعاهای شما دوستان.....پسر گلت رو ببوسش از طرفم😘

2706